Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

Myśląc o typowaniu meczów na żywo, jeszcze kilkanaście lat temu zapewne kierowalibyśmy się ku bukmacherskim punktom stacjonarnym, by tam oglądać je na żywo, przy okazji stawiając na dostępne rynki. Dziś technologia poszła do przodu, a zakłady na żywo możliwe są do obstawiania tak przez komputer, jak i mobilnie, przez telefon lub tablet. To właśnie typowanie LIVE za pośrednictwem aplikacji mobilnych stało się obecnie tym najbardziej popularnym i najchętniej wykorzystywanym.

mecze na żywo na telefonie
Mecze na żywo w bukmacherskich aplikacjach mobilnych – jak je śledzić?

Decydując się na skorzystanie z bukmacherskiej aplikacji mobilnej, mamy dostęp do wielu narzędzi umożliwiających nam śledzenie samych spotkań, ale też ich skuteczne obstawianie. To właśnie na tych narzędziach i rozwiązaniach wdrożonych w bukmacherskie serwisy internetowe zamierzamy porozmawiać w naszym dzisiejszym wpisie.

Darmowe transmisje meczów a aplikacje mobilne

Pościg za klientem i starania dążące ku byciu lepszym od konkurencji doprowadziły do sytuacji, w której legalne firmy bukmacherskie proponują użytkownikom usługi i funkcjonalności, które kiedyś byłyby nie do pomyślenia. Jedną z nich są darmowe transmisje meczów, które aktualnie znajdują się w ofercie zdecydowanej większości z tych najlepszych buków. Choć nie każdy o tym wie, są one możliwe do oglądania również w ich aplikacjach mobilnych.

Dlaczego warto szukać aplikacji bukmacherskiej, która daje możliwość ich oglądania? Przede wszystkim ze względu na korzyści, jakie one dają. Dzięki transmisjom można podejmować bardziej świadome decyzje związane z obstawianiem. Łatwiej jest się też w stanie ocenić formę zawodników i zespołów czy rozkład sił.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Bukmacherskie aplikacje mobilne w większości prezentują transmisje meczów nad ofertą na zakłady na żywo. Dzięki temu można je oglądać, a w międzyczasie korzystać z tej oferty – bez pauzowania meczu nawet na moment. To sprawia, że jest to wygodne i po prostu intuicyjne.

Zanim sięgniemy po aplikację mobilną z nadzieją na oglądanie meczów w jej obrębie, musimy zwrócić uwagę na kilka rzeczy:

  • nie wszyscy bukmacherzy online w Polsce dają dostęp do transmisji meczów, również w swoich aplikacjach mobilnyc,
  • oferta na darmowe transmisje różni się, w zależności od bukmachera – musi on bowiem wykupić licencję na konkretne rozgrywki (tak, jak emitująca je stacja telewizyjna),
  • darmowe transmisje często udostępniane są wyłącznie osobom, które obstawiły już spotkanie. Najczęściej jeden zakład odblokowuje możliwość oglądania dowolnej transmisji – niezależnie od tego, czy to na nią się postawiło,
  • w każdym przypadku oglądanie meczów wymaga od nas zalogowania się, a zatem również posiadania własnego konta,
  • darmowe transmisje w aplikacjach mobilnych zwykle nie są opatrzone jakimkolwiek komentarzem.

Darmowe transmisje meczów bardzo pomagają w obstawianiu na żywo. Nic nie dostarcza bowiem tyle informacji do analizy, jak one. Są najbardziej wymiernym środkiem do oceny rozkładu sił w danym spotkaniu, ale i tego, która z drużyn (lub który z zawodników) w danym spotkaniu przeważa. Czasami sztywne statystyki bardzo wprowadzają w błąd.

polski bukmacher bez podatku
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Match trackery w aplikacjach mobilnych popularnych bukmacherów

Swoistą alternatywą dla darmowych transmisji meczów są tak zwane match trackery, które oferują praktycznie wszyscy bukmacherzy online, a które przybierają formę komputerowej wizualizacji tego, co rozgrywa się w danym spotkaniu. Ich założenie jest proste: mają imitować przebieg spotkania na żywo, w jak najdokładniejszy sposób. Jak jest w praktyce? Okazuje się, że różnie. Na najlepsze match trackery możemy oczywiście liczyć w przypadku meczów z dużą stawką i takich, które wzbudzają największe emocje. Nieco gorzej jest w przypadku meczów z niszowych dyscyplin sportu oraz tych, które nie cieszą się zbyt dużym powodzeniem wśród typujących. Match trackery w ich przypadku są znacznie mniej responsywne.

Podając jako przykład piłkę nożną, match tracker zazwyczaj pokazuje piłkarzy w postaci biegających po boisku kropek, a trajektorię lotu piłki obrazuje liniami. Dzięki temu szybko można zrozumieć, gdzie ona się znajduje i w którym kierunku postępuje akcja. Oczywiście w przypadku match trackera wszystko pokazywane jest z mniejszym lub większym opóźnieniem. Musimy wziąć na to poprawkę i nie polegać na nim w stu procentach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Match tracker w aplikacji mobilnej pokazany jest na wzór darmowej transmisji. Zawsze więc widnieje na górze ekranu i podąża za użytkownikiem. Tuż pod nim znajdują się rynki na zakłady wzajemne. Oznacza to, że obstawiając nie musimy odrywać od niego wzroku – nawet zawieranie zakładu nie przerywa jego odświeżania i informowania nas o najświeższych wydarzeniach z boiska.

Które z funkcjonalności aplikacji przydadzą się do lepszego śledzenia meczów?

Choć darmowe transmisje i match tracker są głównymi elementami bukmacherskich aplikacji mobilnych pomagającymi w obstawianiu spotkań na żywo, bukmacherzy online zadbali również o obecność kilku innych udogodnień. Wśród tych najbardziej przydatnych wyróżnić możemy:

  • wygodny dostęp do statystyk – większość firm przyjmujących zakłady bukmacherskie daje nam dostęp do bardzo rozległych statystyk dotyczących prawie wszystkich meczów z ich oferty. W aplikacjach mobilnych zazwyczaj mamy do nich wygodny dostęp. W znaczący sposób pomagają one w obstawianiu. Niektórzy operatorzy dają nam też dostęp do statystyk aktualizowanych w czasie rzeczywistym, dotyczących konkretnego meczu – pozwalają nam one śledzić go w jeszcze bardziej uważny sposób,
sts bonus bez depozytu
STS kod promocyjny na bonus 140 PLN bez ryzyka
  • powiadomienia push – ta funkcjonalność jest doceniana przede wszystkim przez osoby, które nie mają czasu na bieżąco śledzić przebiegu meczu, a chcą być z nim na bieżąco i obstawiać go na żywo. Informuje ona o najświeższych wydarzeniach z boiska za pośrednictwem notyfikacji w telefonie, wyświetlanych również w momencie, gdy jest on wygaszony,
  • możliwość tworzenia skrótów – niektórzy operatorzy pozwalają dodawać spotkania do ulubionych i mieć do nich szybki dostęp w każdym momencie, ale też szybko podglądać, jaki wynik widnieje na tablicy w każdym z nich w danym momencie,
  • multiview – choć to funkcjonalność dostępna w aplikacjach tylko wybranych buków, pozwala ona na dzielenie ekranu aplikacji na kilka części i oglądanie oraz obstawianie kilku spotkań na żywo w tym samym momencie.

Warto mieć na uwadze fakt, że bukmacherzy kładą coraz większy nacisk na formułę “na żywo”. Można więc spodziewać się, że będą wdrażali w swoje aplikacje mobilne coraz więcej rozwiązań ułatwiających typowanie w tym właśnie modelu.

Bukmacherzy w Polsce z najlepszymi aplikacjami do śledzenia meczów

Na łamach naszego bloga niejednokrotnie wyjaśnialiśmy, że aktualnie praktycznie wszyscy bukmacherzy online oddają nam do dyspozycji swoje własne aplikacje mobilne. Rzecz w tym, że nie każda z nich jest zaprojektowana z myślą o obstawianiu w formule LIVE. Są takie apki jak aplikacja Betfan, która niepozorna, a daje graczom wiele możliwości.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Najlepiej pod tym kątem wypada jednak bukmacher STS. W jego aplikacji mobilnej możemy odnaleźć wszystko, co pomoże nam w śledzeniu meczów na żywo, ale też ich obstawianiu. Darmowe transmisje w STS (buk posiada licencję między innymi na niemiecką Bundesligę, włoskie Serie A czy hiszpańską La Liga), dostęp do statystyk na żywo i match trackerów, a przede wszystkim świetnie działające powiadomienia to tylko niektóre z funkcjonalności, z których na pewno zrobimy użytek. STS to także bardzo szeroka oferta, w której z pewnością znajdziemy interesujący nas mecz. Teraz na www.STS.pl z kodem BETONLINE dodatkowe promocje i bonusy na start.

W kontekście obstawiania na żywo w aplikacji mobilnej dobrze radzi sobie również eFortuna. Oferta tego bukmachera również jest bardzo szeroka i obejmuje nie tylko popularne dyscypliny, ale i te mniej znane. Aplikacja Fortuny oferuje darmowe transmisje tak popularnych rozgrywek, jak i tych niszowych. Co więcej, daje dostęp do jednego z najlepszych na rynku match trackerów i bardzo przydatnych, umiejscowionych w bardzo wygodnym miejscu statystyk. Mecze online w Fortunie dostępne są oczywiście na wszystkich telefonach z systemem Android i iOS. Aplikację pobierzemy bezpośrednio ze strony bukmachera pod adresem www.eFortuna.pl.

Jeśli chodzi o śledzenie meczów na żywo, dość dobrze wygląda również bukmacher Superbet. On również postarał się o darmowe streamy popularnych meczów z wielu znanych rozgrywek. Powiadomienia działają u niego bardzo sprawnie, a śledzenie meczów ułatwia przyjemna szata graficzna jego aplikacji mobilnej. Pozwala ona na szybkie odnalezienie się w tym, co aktualnie rozgrywa się na boisku.

5 / 5. Ocen: 5

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

Mecze na żywo w bukmacherskich aplikacjach mobilnych – jak je śledzić?

spot_img