Co to za logo? gracz ma do dyspozycji 8 światów podzielonych na różne tematyki. Znajomość danych sprawdzana jest na podstawie odgadywania symboli reklamowych, haseł, bądź cieni, jakie rzuca logo.

Pierwsza rzecz, o jakiej należy wspomnieć podczas recenzji Co to za logo? to polska wersja językowa, która umożliwia nam odgadywanie nie tylko zagranicznych firm, ale także rodzimych przedsiębiorstw. Niech Was więc nie zdziwi fakt, że w aplikacji znajdą się loga takich firm, jak Wierzejki, Społem, czy tym podobne.

Menu główne to zbiór kilku kategorii. Znajdziemy z nich: jedzenie i napoje, modę, motoryzację, media, geografię, technologię, sklepy i finanse, życie codzienne, gry, internet, oraz zdrowie i urodę. Za każdy świat możemy zdobyć maksymalnie 120 punktów.

Podczas gry zdobywamy pieniądze. Możemy je wymienić na podpowiedzi literowe, bądź wykupienie kolejnych poziomów. Jeżeli w jakimś miejscu zdarzy nam się utknąć, mamy szansę na sprawdzenie swoich sił w następnych dwóch levelach, bowiem za każdym razem trzy zagadki są odblokowane. W sytuacji, gdy nie mamy pieniążków, a nie do końca sobie radzimy, rozwiązujemy zagadkę z innej planszy, a następnie wracamy z zapasem złotych monet, gotowych do wydania na podpowiadajki 🙂

Gra jest doskonałym sposobem na zabicie nudy. Dla starych i młodych – z różnym wachlarzem zainteresowań!