LiveSports Livescore – wyniki na żywo na Twoim smartfonie

0
1263

Znacie to uczucie, gdy Wasza ulubiona drużyna sportowa rozgrywa ważne spotkanie ligowe, a Wy jesteście poza domem i strasznie się denerwujecie, nie znając aktualnego wyniku meczu? Jeżeli tak, bardzo szybko możecie to zmienić. Wystarczy, że pobierzecie na swojego smartfona aplikację mobilną o nazwie LiveSports Livescore

Aplikacja LiveSports Livescore powstała z myślą o osobach, które chcą być na bieżąco informowane o wynikach osiąganych przez ich ulubione drużyny sportowe. Najprościej rzecz ujmując, jest to program, gdzie możemy sprawdzić aktualny rezultat wybranego przez nas meczu rozgrywanego w dowolnej lidze na świecie. live

Produkcja obsługuje nie tylko piłkę nożną, czym bez dwóch zdań wyróżnia się na tle swojej konkurencji. Śledzić w niej możemy potyczki baseballowe, koszykarskie, tenisowe, a także te dużo mniej popularne, między innymi, badmintonowe, futsalowe, pingpongowe czy snookerowe. Niekiedy możemy znaleźć tu także aktualizowane wyniki ze sportów plażowych: piłki nożnej oraz siatkówki.

Na ekranie głównym LiveSports Livescore zawsze wyświetla nam się lista rozgrywek ligowych. W przypadku piłki nożnej wybór jest ogromny. Znaleźć tu możemy nie tylko te najbardziej popularne „podwórka”, lecz również te, które znajdują się w Afryce, Azji czy Ameryce Południowej.

Poza samym rezultatem, apka pozwala nam również zapoznać się z innymi danymi dotyczącymi konkretnego meczu. Możemy sprawdzić, kto zdobył bramki, żółte kartki, a także na jakie zmiany swoich podopiecznych zdecydowali się trenerzy. W przypadku najpopularniejszych lig dostępne są też statystyki dotychczasowych pojedynków wybranych ekip.

live1

Ogromnym plusem LiveSports Livescore jest fakt, iż posiada opcję dodawania wybranych spotkań do listy ulubionych. Dzięki temu możemy z gąszczu wszystkich pojedynków wybrać kilka i mieć do nich naprawdę łatwy i szybki dostęp.

W aplikacji udostępniono też aktualne tabele. Wprawdzie nie zagląda się do nich zbyt często, lecz znakomicie sprawdzają się, gdy potrzebujemy szybkiego wglądu na sytuację sportową w wybranym przez nas kraju.

Interfejs zastosowany w LiveSports Livescore wydaje się być niemalże idealny. Program działa po polsku, jednak nie tylko dlatego jest przyjazny użytkownikowi. Przede wszystkim jest taki ze względu na swoją przejrzystość.