Listonic – nowoczesna lista zakupów

1
744

Posiadacie smartfona z Androidem, jednak mimo to wciąż do sklepu chodzicie z tradycyjną kartą z listą produktów do kupienia? Najwyższy czas zmienić swoje przedpotopowe nawyki i pobrać z Google Play aplikację o nazwie Listonic, która znacząco ułatwia codzienne zakupy.

Listonic to nic innego jak swego rodzaju nowoczesna lista zakupów, gdzie możemy w niezwykle prosty sposób zapisywać i przechowywać nazwy produktów, które są nam w danym momencie potrzebne w domu. Jako że tego typu funkcję można by było przypisać nawet zwykłemu notatnikowi, autorzy opisywanej aplikacji postanowili w swoim produkcie zaoferować coś jeszcze. Co takiego? Odpowiedź za chwilę.

listonic

Już na samym początku warto dodać, że tworzenie list w Listonicu jest dziecinnie proste. Wystarczy wpisać w odpowiedniej rubryczce określoną nazwę i nacisnąć przycisk z plusikiem – i gotowe! Jeżeli chcemy, możemy również tradycyjną klawiaturę zastąpić mikrofonem bądź też skanerem kodów. Ten ostatni – o dziwo – działa bardzo dobrze i rozpoznaje nie tylko produkty znanych marek, lecz także artykuły dostępne wyłącznie w dyskontach.

Aby zakupy z listą stworzoną na smartfonie robiło nam się jeszcze przyjemniej, obok siebie zawsze podawane są produkty, które w sklepach występują zazwyczaj na tych samych działach. Mimo że to rozwiązanie wydaje się niezwykle proste, muszę przyznać, że bardzo ułatwia życie.

listonic1

Listonic pozwala tworzyć więcej niż tylko jeden zbiór rzeczy do kupienia. Dzięki temu możemy dostosować treść aplikacji do własnych potrzeb i, na przykład, każdemu odwiedzanemu przez nas sklepowi poświęcić inną listę.

W programie tego typu nie mogło zabraknąć także widgetu na pulpit. Ten – jak raczej większość z Was się domyśla – służy nam do przypominania o tym, co mamy kupić oraz do szybkiego dostępu do treści stworzonych przez nas list.


logo-app
Wygodna lista zakupów Listonic
Listonic Sp. z o.o.
0   
qrcode-app