Learn 2 Fly – latania można się nauczyć… ale łatwe to to nie jest!

0
662

Wyjątkowe jednostki od tych zupełnie przeciętnych wyróżnia samodyscyplina i umiejętność dążenia do celu bez względu na porażki i przeciwności losu. Myślę, że bardzo szybko wynajdziecie w głowach co najmniej kilka przykładów takich osób. Dzisiaj chciałem natomiast przedstawić Wam eksperymentatora-ptaka z gry Learn 2 Fly, który w prawdziwym świecie na pewno zasłużyłby sobie na miejsce w alei sław obok samego Edisona!

Bohater Learn 2 Fly jest ptakiem, który za wszelką cenę chce… wnieść się w powietrze. Jest niczym Ikar, który tworzy różne typy skrzydeł, a następnie po ich teście… ląduje w szpitalu. Pewnego dnia mówi sobie „dość!” i bierze się ostro do pracy. Tyle że tym razem rezygnuje z ryzyka uszkodzenia własnego ciałka i postanawia wysłać w powietrze zwykły, ale niezwykły, wypchany worek po ziemniakach.

Learn 2 Fly

To my – oczywiście – towarzyszymy mu w eksperymentach. Musimy pomagać mu dobierać odpowiedni sprzęt, a następnie wynaleźć odpowiednią technikę lotu, dzięki której przygoda nad powierzchnią ziemi nie skończy się już po kilku przebytych metrach. Wiem, że takie gry już były, ale ta jest wyjątkowa. I – o dziwo – wcale nie taka prosta!

Balony, latawce, a do tego sanie, sprężyny… nie będę podawał całej listy rzeczy, z których możecie korzystać w Learn 2 Fly. Powinna wystarczyć Wam informacja, że jest takowych naprawdę wiele i każda z nich wymaga indywidualnego podejścia. Po pięciu, dziesięciu minutach zaczyna nam się wydawać, że już znaleźliśmy złoty środek. Bardzo szybko jednak jesteśmy sprowadzani na ziemię. Dosłownie.

Learn 2 Fly

Nie możemy zagarniać rzeczy z wirtualnych sklepów zupełnie za darmo. Na wszystko trzeba sobie zapracować, czyli latamy (a raczej próbujemy latać), ciułamy kasę, kupujemy upragnioną rzecz i tak dalej, i tak dalej. Żeby było ciekawiej, nasza rola nie ogranicza się tylko do składania „samolotów”, lecz również do operowania nimi. Służy do tego akcelerometr, tak więc musicie być przygotowani na prawdziwe wyzwanie!

Proszę Was tylko o jedno: nie wydawajcie w Learn 2 Fly prawdziwych pieniędzy! Spróbujcie dojść do perfekcji bez ulepszeń. Na pewno będzie to dla Was większy powód do dumy, niż sztucznie „napompowane” rekordy!