KoniecReklamTV – pożegnaj się z reklamami w telewizji

0
869

Autorzy KoniecReklamTV dokonali czegoś, o czym marzy praktycznie każdy miłośnik telewizji. Gdybym powiedziała Wam kilkanaście lat temu, że istnieje narzędzie, dzięki któremu można monitorować czas reklam i ich emisję, pewnie wielu z Was zastosowałoby się do modnego obecnie powiedzenia ,,shut up and take my money” 🙂

Nie ma się co dziwić złości odbiorców. Reklamy potrafią przyprawić o wzrost ciśnienia nawet najbardziej odpornych użytkowników telewizji. O ile w niektórych przypadkach przerwy reklamowe pozwalają na skorzystanie z toalety po dłuższym seansie, o tyle w przypadku wielu stacji mamy okazję oglądać reklamy z przerwami na film.

Aplikacja KoniecReklamTV to twór, dzięki któremu omijamy system. Wybieramy stacje, które nas interesują (obecnie jest ich 12 i obejmują najpopularniejsze kanały), a następnie pozostawiamy telefon w spokoju. Kiedy reklama się pojawi, spokojnie możemy udać się na kawkę, a telefon poinformuje nas o konieczności powrotu przed ekran odpowiednim alertem.

Powiadomienia mogą być jednorazowe, bądź stałe. Wszystkie funkcje modyfikujemy w ustawieniach po zapoznaniu się z przyjaznym i krótkim samouczkiem.

Aplikacja jest w fazie testów i obecnie działa w godzinach od 15 do 24, czyli wtedy, kiedy przed telewizorami jest najwięcej widzów.

Pobierz w Google Play.