Kitty Pawp Bubble Shooter – czyli dopasuj 3 w kociej odsłonie

0
679

Dawno na łamach naszego portalu nie było gry z kategorii match-3. Nadrabiamy więc zaległości i w dniu dzisiejszym i przyglądamy się bliżej Kitty Pawp Bubble Shooter 🙂

Mam nadzieję, że wśród Was jest sporo kociarzy, bowiem głównymi bohaterami produkcji są te oto diabelskie stworzenia. ,,Miał” słyszymy z głośnika prawie cały czas. Nie jest to jednak natarczywe ,,miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu”, lecz delikatne i słodkie, kocie marudzenie.

aa

Jak się pewnie domyślacie, gracze w Kitty Pawp Bubble Shooter będą mieć za zadanie zbijanie kulek. Obiekty zawieszone pod wirtualny sufitem trzymają w sobie pewne fanty, które najczęściej musimy uwolnić. Tak właśnie jest ze złotymi rybkami. Nauka nie zajmuje nam dużo czasu – znamy podstawy z innych match-3, więc w zasadzie na ślepo podążamy za tym, co mówi nasza głowa.

Dolna część planszy to głowy kotów, od których odbijają się spadające piłki. Zależnie od tego, w który łepek wpadną, zyskamy więcej, lub mniej punktów. Za każdy poziom możemy zyskać maksymalnie 3 gwiazdki.

aaa

Jeżeli nie uda nam się awansować, tracimy jedno życie (pakiet to 5 serduszek). Naładowanie jednego wiąże się z oczekiwaniem aż 30 minut. Nie jest to mało, lecz testowałam cięższe przypadki 🙂

Macie ochotę na grę z power-upami i setkami leveli? Pobierajcie 🙂 Nie będziecie żałować!