Kezako – odgadywanie obrazków świetnie zajmuje czas!

0
1016

Nie brakuje gier mobilnych, gdzie zadanie gracza polega na odgadywaniu wyrazów z rozsypanki liter. Dzisiaj mam coś, co pomoże Wam odpocząć od tej dobrze znanej rozgrywki. Kezako oferuje świetną zabawę polegają na odgadywaniu obrazków. Jeżeli chcecie wiedzieć, na czym dokładnie to polega, zajrzyjcie do pozostałej części tego wpisu.

Zabawa w Kezako jest wystarczająco prosta i wciągająca, by nadawała się dla dużych, jak i małych. Bez problemu poradzicie sobie z panującymi tu regułami i na pewno bardzo szybko dojdziecie do wniosku czy taka forma rozrywki Wam odpowiada, czy też jest zupełnie na odwrót.

kan1

W levelach, których mamy w Kezako naprawdę, naprawdę sporo, do rozwiązania mamy po dziesięć losowych łamigłówek. Każda z nich wymaga od nas odpowiedzenia na pytanie, co znajduje się na fotografii wyświetlanej na ekranie. Na starcie czekają nas krótkie, tradycyjne słówka, ale w późniejszych etapach można też spotkać kilkuczłonowe nazwy, a nawet imiona i nazwiska.

Jak dokładnie wygląda odgadywanie haseł w Kezako? Wyświetlony obrazek składa się z kilku równych kwadratów, które na początku są zakryte. Jako gracze, mamy możliwość odsłaniania pojedynczych miejsc – albo przez nas wybranych, albo losowych. Oczywiście, gdybyśmy mogli odsłonić niezliczoną liczbę tajemniczych pól wszystko byłoby proste. Na szczęście, takie nie jest, dzięki czemu opisywana gra naprawdę wciąga.

kan

Kezako do dyspozycji oddano nam swego rodzaju koło fortuny. Mamy w nim nagrody w postaci wirtualnych pieniędzy czy dodatkowych zakręceń, a także – co najważniejsze – ruchy specjalne, dzięki którym odkrywamy jedno lub dwa miejsca na planszy. Niestety, maksymalna liczba spinów to trzydzieści, a więc jeżeli szczęście wyjątkowo nie będzie Wam sprzyjać, dosyć często będziecie musieli odpoczywać od aplikacji.

Nikt nie próbuje na siłę wyciągać od nas pieniędzy. Mikropłatności w Kezako zostały tak skonstruowane, aby zauważali je tylko ci, którzy naprawdę ich potrzebują. To – moim zdaniem – bardzo duża zaleta. Jestem przekonany, że nie będziecie w tym przypadku mieli powodów, by narzekać na to, że bez dodatków nie jesteście w stanie przejść gry od A do Z.