Ketchapp Winter Sports – sporty zimowe w wykonaniu Ketchappa

0
803

Muszę przyznać, że po studiu Ketchapp spodziewałam się więcej. Nowa gra Ketchapp Winter Sports oferuje rozgrywkę na zimowym stadionie. Gracz ma szansę na spróbowanie swoich sił na nartach, snowboardzie i łyżwach. Nie decyduje sam o dyscyplinie – automatycznie zostaje do niej przydzielony.

 

To, co widać na screenie, to tak naprawdę wszystko, czego możemy się spodziewać po grze. Jedyne, czego mi brakuje, to łyżew na nogach głównego bohatera, chociaż sposób sterowania jest identyczny jak w dwóch pozostałych zimowych dyscyplinach.

Sterowanie ogranicza się do dotykania dolnej części ekranu w chwili, gdy postać znajduje się na żółtej linii, pasku rozpędzającym, czy podczas zeskoku z rampy.

Podczas gry zbieramy diamenty. Co jakiś czas mamy szansę na zgarnięcie prezentu, w którym znajdziemy nowy strój dla sportowca. Oczywiście poza grafiką, nic to do gry nie wnosi. Można więc uznać, że to taki bajer dla bajeru – bez żadnego sensu.

Jeżeli lubicie proste gry, w których nie ma szczególnych możliwości rozwoju, pobierajcie 🙂 Ja liczyłam na coś więcej i niestety – przeliczyłam się. Gra ciągle się powtarza, nic nowego się nie pojawia, więc pograłam, opisałam i usuwam.