Justice League Action Run – runner w świecie komiksów

0
1138

Warner Bros zaprezentował swoją najnowszą produkcję, a mianowicie… Justice League Action Run. Akcja gry toczy się w znanych lokalizacjach, jak na przykład Gotham City, Metropolis, czy Apokolips. Główni bohaterowie znani są graczom bardzo dobrze z serialu, filmów i komiksów.

Wśród postaci, w rolę których możemy się wcielić, znajdziemy: Batmana, Supermena, Wonder Woman, Firestorma, czy Cyborga. Wspomniane postaci mają za zadanie tworzyć zespoły i walczyć ze złoczyńcami (Joker, Darksei, Lex Luthor, czy Labo).

Zasady rozgrywki są proste i nie różnią się niczym szczególnym od innych runnerów. Do zebrania mamy określone fanty, do ominięcia konkretne przeszkody i do wypełnienia wskazane misje.

Im więcej punktów udaje nam się zebrać, tym wyższy poziom zaawansowania otrzymujemy i tym samym zyskujemy skrzynki z power-upami. Tych jest sporo i wcale nie ma konieczności wykorzystywania mikropłatności do świetnej zabawy.

Gracz ma szansę na zmianę drużyny, modyfikowanie poszczególnych bohaterów, dopieranie im mocy i zmianę biegacza już w trakcie biegu.

Język polski jest dużym plusem, podobnie jak możliwość przeczytania ciekawostek, czy komiksów o życiu wszystkich bohaterów.