Jungle Cubes – nowa układanka od twórców Juice Cubes

0
789

Juice Cubes to pewnie dla wielu z Was jedna z lepszych match-3 dostępnych w Google Play. Dobra wiadomość jest taka, że jej twórcy mają w swoim portfolio ciekawą alternatywę dla wspomnianego hitu. Nowa układanka od Playlab nazywa się Jungle Cubes. Oczywiście, dostępna jest całkowicie za darmo!

Zachwytów nad Jungle Cubes nie ma końca. Gdzie się nie obejrzycie – na androidowych forach, w Google Play czy po prostu przy luźnych rozmowach w gronie geeków. Jeśli mam być szczery, nie spotkałem jeszcze nikogo, kto powiedziałby, że gra z tego wpisu nie przypadła mu do gustu. Co takiego ciekawego znaleźć można w dziele Playlab? Jedno zdanie wyjaśnienia w tym przypadku nie wystarczy.

jungle

Na pewno Jungle Cubes świetnie wypada w kwestii grafiki i dźwięków. Wydaje mi się, że nawet produkcje studia King nie prezentują się (i nie brzmią!) tak dobrze. Wirtualny świat i występujący w nim bohaterowie to prawdziwy majstersztyk. Widać to najlepiej na screenach, więc pisanie dłużej na ten temat nie ma chyba większego sensu.

W układance znajdziecie ponad 300 poziomów do ukończenia. Dostępne elementy można przesuwać w zupełnie inny sposób, niż w tradycyjnej rozgrywce, do jakiej przyzwyczaił nas gatunek match-3. Przede wszystkim – kanciaste diamenciki transportuje się również po skosie i można to czynić nie tylko przez jedno czy dwa pola.

jungle1

Jungle Cubes zachwyca także różnorodnością dostępnych wyzwań i wieloma postaciami, jakie można w niej spotkać. Fajne jest także to, że apka świetnie współgra z Facebookiem, dzięki czemu możemy wysyłać znajomym życia, różne potrzebne power-upy i tak dalej. No, dobra, ta ostatnia funkcja nie jest wielką nowością, ale w tym przypadku sprawdza się naprawdę świetnie!

Ludzie przyzwyczaili się już do tego, że nie wszystko w darmowych grach można załatwić zupełnie za friko. Nie zdziwicie się więc pewnie, gdy Wam napiszę, iż w Jungle Cubes znalazło się miejsce dla mikropłatności i serduszek, na które trzeba czekać po małych i większych wpadkach.