JakDojade – dla każdego, kto nie umie poruszać się w dużych miastach

0
749

Wybieracie się do kuzyna z Warszawy, ale nie znacie tego miasta na tyle, by wiedzieć, jak dojechać do określonego celu? Aplikacja JakDojade zainstalowana na Waszym smartfonie rozwiąże problem i sprawi, że nie będziecie się juz bać wycieczek do największych miejscowości w naszym kraju.

Program JakDojade powstał z myślą o osobach, które chcą znaleźć szybkie połączenie między dwoma konkretnymi punktami znajdującymi się w jednym mieście. Aplikacja nie wskazuje nam jednak drogi (jak ma to miejsce w przypadku nawigacji), a pozwala sprawdzać, z jakich środków komunikacji miejskiej będziemy musieli skorzystać, aby uniknąć zgubienia się w nieznanym nam mieście i dotrzeć do wyznaczonego przez nas miejsca docelowego.

jakdojade

Program obsługuje największe miejscowości w naszym kraju. Poza Warszawą, Krakowem czy Poznaniem przydaje się także, między innymi, w Białymstoku, Bydgoszczy, Radomiu, Rzeszowie, Trójmieście i Wrocławiu.

Korzystanie z JakDojade jest bardzo proste. Po uruchomieniu aplikacji wpisujemy miejsce, z którego rozpoczynamy podróż, a także cel naszej wędrówki. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać konkretne środki transportu, a także wpisać godzinę odjazdu.

jakdojade2

 

Zazwyczaj program wyznacza więcej niż tylko jedną trasę. Nic nie jest więc nam narzucane- sami możemy wybrać najlepsze dla nas rozwiązanie zależne od tego czy chodzi nam przede wszystkim o jak najszybsze dostanie się na miejsce, czy skupiamy się na unikaniu przesiadek.

Z programu korzystać możemy w trybie online bądź offline. Jak jednak nie trudno się domyślić, tylko w tym pierwszym przypadku możemy być pewni, że wszystkie wyświetlane dane są zgodnie z aktualnym stanem. Warto jednak pochwalić autorów JakDojade za to, że udostępnili nieinternetowy tryb.


logo-app
jakdojade.pl
CITY-NAV sp. z o.o.
0   
qrcode-app

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here