Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

Postęp technologiczny oraz zmiany w upodobaniach typerów z Polski doprowadziły do sytuacji, w której rodzimi bukmacherzy wręcz muszą oferować opcje na typowanie mobilne, poza własnym komputerem i punktem stacjonarnym danego operatora. Każdy z bukmacherów robi to w nieco inny sposób – to właśnie o tych metodach porozmawiamy w tym krótkim poradniku, opisując podejście konkretnych bukmacherów do rynku mobilnego oraz wskazując na najlepsze rozwiązania pod tym właśnie kątem.

jak typować mecze przez telefon
Jak typować mecze przez telefon? Aplikacje bukmacherów

Jak bukmacherzy prezentują swoją ofertę mobilnie?

Kilkunastu bukmacherów działających legalnie na polskim rynku w różny sposób podchodzi do klientów korzystających z telefonów do typowania – każdy z nich jednak dostrzega ogromny potencjał w obstawianiu „w biegu”, oferując rozwiązania umożliwiające to. Na rynku da się zaobserwować dwie metody prezentacji oferty bukmacherskiej na urządzeniach przenośnych:

  • przez mobilną wersję serwisu internetowego – to rozwiązanie zakłada przystosowanie serwisu internetowego do właściwego działania na telefonach i tabletach; 
  • poprzez dedykowaną aplikację mobilną – ta została przystosowana do możliwości sprzętu mobilnego, oferując zwykle dodatkowe funkcjonalności pozwalające na więcej zarówno typerowi, jak i bukmacherowi.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Najlepsi polscy bukmacherzy łączą oba te sposoby, zaopatrując typujących z naszego kraju w pełną paletę możliwości obstawiania zdalnego.

Typowanie meczów w mobilnych wersjach serwisów internetowych polskich operatorów

Obstawianie za pośrednictwem mobilnych wersji serwisów internetowych bukmacherów przebiega dokładnie tak, jak w ich pierwowzorach – z tym, że zostało „opakowane” w wygląd dostosowany do mniejszych ekranów. Nie znajdziemy tutaj niczego poprawiającego obsługę tychże serwisów czy pozwalającego na szybki dostęp do nich. Aplikacje mobilne bukmacherów stają się co raz popularniejsze, trudno się temu dziwić, skoro większość czasu spędzamy przed ekranem smartfona.

Typowanie meczów w aplikacjach mobilnych polskich operatorów

Zgoła odmiennie przedstawia się schemat obstawiania w aplikacjach mobilnych – te zostały przystosowane do obsługi klienta mobilnego, w związku z czym zdecydowanej większości akcji dokonywanych w ich obrębie można dokonać bez wychodzenia poza ich obręb. Schemat obstawiania przedstawia się następująco:

  1. Logujemy się u bukmachera – jeśli nie mamy swojego własnego konta, możemy je założyć, zwykle w całości za pośrednictwem aplikacji.
  2. Dokonujemy pierwszego depozytu – korzystamy przy tym z dowolnej formy płatności, również takiej, która nie będzie wymagała pośrednika (a zatem i wychodzenia poza aplikację). Pamiętajmy, by skorzystać przy tym z bonusu powitalnego.
  3. Szukamy spotkania, które chcemy obstawić – możemy do tego wykorzystać wyszukiwarkę, która jest oferowana przez zdecydowaną większość operatorów, albo też posłużyć się intuicyjną listą dyscyplin.
  4. Typujemy, korzystając z wybranej przez nas opcji bukmacherskiej. Pełna ich lista znajduje się na stronie wybranego spotkania.
betfan bonus za darmo
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Pamiętajmy, aby przed zatwierdzeniem zakupu kuponu upewnić się, że zawiera on wszystko to, co chcemy w nim zawrzeć. Mimo, że aplikacja mobilna bukmachera została stworzona w sposób unikający ewentualnych pomyłek, te wciąż się zdarzają – zwłaszcza, jeśli dysponujemy niewielkim ekranem.

Obstawianie na telefonie w STS

STS w bardzo dobry sposób podeszło do swojej oferty skierowanej do użytkowników telefonów i tabletów – oferuje dostęp zarówno do mobilnej wersji serwisu, jak i swojej dedykowanej aplikacji mobilnej. W tym pierwszym przypadku mamy do czynienia ze zminimalizowaną wersją strony głównej, z dużymi przyciskami ułatwiającymi stukanie w nie, ale też odpowiednim zorganizowaniem wszystkich jej elementów. Całość prezentuje pełną ofertę bukmachera, nie pomijając żadnych funkcjonalności w jej obrębie.

Polski bukmacher STS ma świetne opinie nie tylko ze względu na atrakcyjne promocje czy bonusy, słynie też z bardzo dobrze przygotowanej aplikacji mobilnej, która umożliwia składanie zakładów w zaledwie kilka stuknięć w ekran, szybkie doładowywanie salda, dostęp do powiadomień push czy transmisji meczów online. Naszpikowana funkcjonalnościami, serwuje ofertę w sposób bardzo dobrze zorganizowany, pobrać ją można oczywiście bezpłatnie ze strony www.STS.pl.

Obstawianie na telefonie w Fortunie

Typowanie na telefonie w Fortunie przypomina to u jej największego konkurenta. Odbywa się więc na dwa wspomniane przez nas sposoby, przy czym tym zdecydowanie faworyzowanym jest aplikacja mobilna Fortuny. Można w niej korzystać z pełnej oferty buka, również tej bonusowej. Ma się też dostęp do funkcjonalności ułatwiających życie codzienne – powiadomień push informujących o ważnych wydarzeniach z obstawianych meczy (i nie tylko) czy błyskawicznych wpłat i wypłat. www.eFortuna.pl jest też bukmacherem z najlepszymi darmowymi transmisjami telewizyjnymi, w tym jedynym dającym dostęp do oglądania Ekstraklasy i 1. Ligi.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obstawianie na telefonie w Betclic

Choć bukmacher Betclic daje dostęp wyłącznie do aplikacji mobilnej, wykonał ją w świetny sposób, stawiając na jej lekkość i szybkość działania. W jej obrębie możemy zrobić wszystko, co chcielibyśmy zrobić – sprawnie, bez żadnych przycięć. Całość została zaprojektowana zgodnie ze współczesnymi standardami UX (User Experience) i oferuje wszystko, czego można się spodziewać po tego typu apce. Tylko to, nic więcej – dla tych, którzy nie potrzebują dodatków, udziwinień i niespotykanych funkcji.

Choć bukmacher www.Betclic.pl daje dostęp wyłącznie do aplikacji mobilnej, wykonał ją w świetny sposób, stawiając na jej lekkość i szybkość działania. W jej obrębie możemy zrobić wszystko, co chcielibyśmy zrobić – sprawnie, bez żadnych przycięć. Całość została zaprojektowana zgodnie ze współczesnymi standardami UX (User Experience) i oferuje wszystko, czego można się spodziewać po tego typu apce. Tylko to, nic więcej – dla tych, którzy nie potrzebują dodatków, udziwnień i niespotykanych funkcji.

5 / 5. Ocen: 4

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

Jak typować mecze na telefonie? Aplikacje mobilne bukmacherów

spot_img