Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

Fortuna jest operatorem, który na polskiej scenie bukmacherskiej istnieje już od prawie 25 lat. W tym czasie zdołał sobie zaskarbić sympatię mnóstwa Polaków choć trochę zainteresowanych obstawianiem spotkań sportowych. Wszystko ze względu na elastyczne podejście do ich potrzeb. Gdy Ci oczekiwali od niego darmowych transmisji telewizyjnych, ten je im dawał. Gdy z kolei ich oczekiwaniem była sprawnie wyglądająca i szybko działająca aplikacja mobilna, ona również pojawiła się wewnątrz jego wachlarza usług. Minęło trochę czasu i postanowił oba te aspekty połączyć, obecnie dając dostęp do mobilnych transmisji meczów w obrębie aplikacji. Jak jednak z nich korzystać, jakie konkretnie spotkania mamy do wyboru i co powinniśmy wiedzieć o całej tej funkcjonalności?

fortuna tv w aplikacji mobilnej
Jak oglądać mecze na żywo w aplikacji mobilnej Fortuny?

Transmisje na żywo w aplikacji Fortuny – jakie mecze możemy oglądać?

Z uwagi na fakt, że darmowe transmisje meczów w aplikacjach mobilnych stanowią dla Fortuny i kilku innych działających na terenie polski elementów konkurencji, Fortunowa oferta na nie jest bardzo rozległa i stale poszerzana. Aktualnie możemy oglądać spotkania sportowe w obrębie kilku dyscyplin sportowych. Te wydarzenia, które są najpopularniejsze w obrębie tej usługi bukmachera to:

  • Ekstraklasa – najwyższej klasy rozgrywki piłkarskie w naszym kraju cieszą się olbrzymim powodzeniem, a Fortunie udało się zdobyć na nie licencje, co oznacza, że zdecydowana ilość spotkań w ich ramach jest przyozdabiana transmisją na żywo;
  • 1. Liga piłkarska – jako że bukmacher Fortuna jest jej tytularnym (a zarazem głównym) sponsorem, daje dostęp do transmisji każdego spotkań w jej obrębie – jest to najbardziej konkurencyjne, bo żaden inny bukmacher tego nie robi;
  • ligi światowe – francuska, niemiecka, włoska, hiszpańska to tylko niektóre z lig, na które Fortuna ma obecnie licencję. W zakres jej usługi transmisji wchodzi też wiele lig mniej znanych, uważanych w światku piłkarskim za mało popularne, a wręcz niszowe.

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Oczywiście nie samą piłką nożną człowiek żyje. Aplikacja mobilna Fortuna daje dostęp również do transmisji hokeja, koszykówki, tenisa oraz e-sportu. Z uwagi na charakter tego ostatniego, zdecydowana większość spotkań w jego obrębie jest transmitowana bezpośrednio ze źródłowego serwisu streamingowego.

Wymagania – co trzeba zrobić, by móc oglądać transmisje w Fortunie?

Transmisje telewizyjne meczów są udostępniane przez Fortunę zupełnie za darmo – to prawda. Aby jednak móc z nich korzystać, musimy spełnić pewne wymagania. Należy do nich konieczność:

  • posiadania konta w Fortunie – może ono być świeże, które założymy w kilka minut na www.efortuna.pl, może posiadać duży staż – nie ma to większego znaczenia. Pamiętajmy, że konto w aplikacji dzieli dane z kontem w serwisie internetowym (to tak właściwie to samo konto). Nie ma konieczności ani sensu rejestrowanie osobnych dla obu tych modeli dystrybucji usług tego bukmachera;
  • posiadania dodatniego salda – aby móc cieszyć się darmowymi transmisjami, musimy posiadać dodatnie saldo na naszym wirtualnym koncie w Fortunie. Obecne saldo wyświetlane jest w odpowiedniej części interfejsu aplikacji mobilnej;
  • obstawienia przynajmniej jednego kuponu – jeden kupon daje nam 7-dniowy dostęp do wszystkich transmisji, również tych niepowiązanych z tą obstawioną przez nas.

bycia pełnoletnim – pamiętajmy, że usługi hazardowe wymagają od nas ukończenia 18. roku życia. Jest to warunek konieczny nawet w przypadku, gdy u bukmachera chcemy tylko oglądać spotkania (samo w sobie nie jest to możliwe, jak widać po wyżej przez nas wspomnianych wymaganiach).

betfan bonus za darmo
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Jak oglądać darmowe transmisje meczów w aplikacji mobilnej Fortuny?

Oglądanie transmisji meczów w aplikacji mobilnej Fortuny nie należy do najtrudniejszych. Upewniwszy się, że spełniliśmy wszystkie wspomniane przez nas wyżej warunki, musimy uruchomić aplikację, a następnie przejść do odpowiedniej zakładki z poziomu panelu głównego. Możemy też od razu skierować się do meczu, co do którego pokrycia przez bukmachera mamy pewność.

Jeżeli spełniliśmy warunki, o których powiedzieliśmy wcześniej, a wciąż nie mamy dostępu do transmisji, warto „twardo” zrestartować aplikację, a zatem zlikwidować ją z otwartych procesów, ale też wyczyścić jej pamięć podręczną. Musi zaktualizować nasz status, a nie zawsze robi to na bieżąco (zależy to od aktualnego przeciążenia systemu).

Czy darmowe transmisje w aplikacji Fortuny są legalne?

Fortuna jest godnym zaufania bukmacherem, który nie chciałby narażać zarówno siebie, jak i swoich klientów – w związku z tym dba o to, aby wszystkie transmisje oferowane przez niego były w pełni legalne i bazowały na oficjalnej licencji. Możemy więc być spokojni – oglądanie ich nie grozi żadnymi konsekwencjami prawnymi.

Aplikacje mobilne bukmacherów w Polsce cieszą się bardzo dużą popularnością, najlepsze z nich są od Fortuny, STS i Betfan.

Czy trzeba mieć konto, aby oglądać transmisje w Fortunie?

Tak, ale jest to zaledwie jedno z kilku różnych wymagań. Ich pełną listę przedstawiliśmy w jednej z poprzednich części tego poradnika.

Czy oferta transmisji może się poszerzyć lub uszczuplić?

Sytuacja w obrębie oferowanych przez Fortunę darmowych transmisji spotkań sportowych jest bardzo dynamiczna – właśnie dlatego ciężko jest przewidzieć, które rozgrywki przestaną być przez nią obejmowane, a które wejdą do oferty. Wszystko zależy tutaj od negocjacji licencyjnych.

0 / 5. Ocen: 0

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

Jak oglądać transmisje meczów w aplikacji Fortuny?

spot_img