Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

W obecnej chwili, w niektórych ligach piłkarskich, mamy przed sobą potyczki barażowe. W najbliższym czasie ich nie zabraknie co może ucieszyć wielu typerów obstawiających właśnie zakłady na baraże. Co zrobić, by na takich spotkaniach rzeczywiście jednak zarabiać?

obstawianie meczów barażowych
Jak obstawiać mecze barażowe żeby na nich zarabiać?

Analiza ostatnich spotkań jest niezbędna

Osoby, które chcą zarobić na takich spotkaniach, powinny przede wszystkim skupić się na formie obu klubów. Obecny sezon jest bez wątpienia dość specyficzny. Kluby grają ze zdecydowanie większą częstotliwością, niż miało to miejsce zazwyczaj. Trzeba podkreślić, że takie tempo nie każdemu natomiast odpowiada… Sprawdź zatem, czy dana ekipa dobrze radziła sobie w ostatnich spotkaniach rozgrywanych co kilka dni.

Warto bowiem wiedzieć, że baraże odbywają się zazwyczaj w odstępstwie kilkudziesięciu godzin. Może być tak, że pierwsze spotkanie odbędzie się w środę, a rewanż w sobotę/niedzielę itp. W związku z tym umiejętność gry co kilka dni jest tutaj kluczowa. Trzeba również sprawdzić, w jakich nastrojach przystąpią oba kluby do decydujących potyczek. Jedni są na fali, ponieważ np. udało im się zająć wysokie miejsce w niższej klasie rozgrywkowej. Inni zaś są mocno niepocieszeni, ponieważ ledwo co uchronili się od spadku…

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Zweryfikuj dyspozycję minimum w kilku ostatnich potyczkach. Sprawdź, z kim grały dane ekipy. Musisz pamiętać, że potyczki barażowe odbywają się pomiędzy klubami z rożnych klas rozgrywkowych. W związku z tym np. 9 punktów w pięciu ostatnich meczach (w ekstraklasie) ma dużo większą moc niż tyle same oczek, ale na zapleczu.

Skuteczność w meczach domowych/wyjazdowych

Chcesz zagrać potyczki barażowe? Np. te, których stawką jest gra w Bundeslidze? Dobrze jest sprawdzić, jak konkretne ekipy radziły sobie w spotkaniach domowych i wyjazdowych. Oczywiście, z racji pandemii atut swojego terenu stracił na sile. Sprawdź zatem, czy gospodarze w kilku poprzednich kolejkach byli w stanie go wykorzystać. Jeśli ekipa z niższej klasy rozgrywkowej miała problemy na zapleczu, pod tym względem, to trudno oczekiwać, by bezproblemowo wygrała z rywalami z ekstraklasy, prawda?

Zobacz też na statystyki gości z kilku ostatnich konfrontacji delegacyjnych. To, że zawodnicy tej ekipy np. większość spotkań przegrywali nie oznacza jednak, że nie będą mieli nic do powiedzenia w najbliższej konfrontacji. Zwłaszcza, że – tak, jak wspominaliśmy – często różnice pomiędzy klubami z ekstraklasy i zaplecza są dość znaczne. Warto zatem zweryfikować, jak np. ekipa z niższej klasy rozgrywkowej radziła sobie w pucharze danego kraju. Po części pozwoli to oszacować jej potencjał w starciach z wyżej notowanymi rywalami.

polski poker bez depozytu
Polski poker online legalnie w STS

Co jeszcze trzeba sprawdzić przed obstawianiem kuponu?

Na pewno warto zweryfikować przewidywane składy obu klubów na te spotkania. Obecnie dostęp do takich informacji jest natomiast generalnie prosty. Trzeba zatem z tego skorzystać. Są bowiem rozmaite serwisy sportowe. Nie tylko polskie, ale także zagraniczne. Często nawet nie trzeba znać języka obcego, by zweryfikować przewidywane zestawienia na konkretne spotkania.

Warto zobaczyć, czy w szeregach obu stron zagrają wszyscy najlepsi zawodnicy. Brak czołowego snajpera, czy stopera itp. może mieć bowiem kolosalne znaczenie pod względem końcowego rezultatu… Najlepiej sprawdzić przewidywane składy w kilku rożnych miejscach. Po to, by mieć potwierdzenie, że nie zabraknie graczy, którzy w danej konfrontacji mogą naprawdę zrobić różnicę.

Zweryfikowałeś wszystkie istotne fakty? Uważasz, że obie drużyny stworzą bardzo dobre widowisko? Pamiętaj, że w pierwszych spotkaniach barażowych zazwyczaj pada mniej goli niż w rewanżach. Ekipy mają bowiem świadomość, że jeszcze jest druga potyczka. Nikt nie chce zatem przegrać rywalizacji już w pierwszym spotkaniu. To zaś powoduje, że nierzadko te spotkania są dość underowe.

Trzeba zatem na ten fakt uważać. Nawet, jeśli konkretne ekipy zazwyczaj sporo strzelają, to w takim meczu mogą przede wszystkim postawić na defensywę. Warto zatem być ostrożnym grając na overy 2.5, czy 3.5… Lepiej z takimi typami poczekać na rewanż. W drugich spotkaniach jest bowiem znacznie mniej kalkulowania.

0 / 5. Ocen: 0

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

Jak obstawiać spotkania barażowe?

spot_img