Ipla – oglądaj w smartfonie ulubione filmy i seriale

0
754

Świat według Kiepskich, Rodzinka.pl czy wiele, wiele innych – w dzisiejszych czasach nie musicie już czekać cały dzień, by móc obejrzeć swój ulubiony serial. Wystarczy, że pobierzecie na swojego smartfona bądź tablet aplikację mobilną Ipla, a otrzymacie dostęp do materiałów video i prawie 30 polsatowskich kanałów w wersji mobilnej.

Serwis Ipla to stworzony przez grupę Polsat program, dzięki któremu bez włączania telewizora możemy oglądać ulubione seriale, filmy pełnometrażowe, a także kanały tematyczne. Jeżeli mieliście kiedykolwiek okazję używać tego narzędzia, na pewno nie będzie trzeba Was specjalnie namawiać, byście wypróbowali jego mobilną odmianę.

ipla

Po uruchomieniu aplikacji wyświetla nam się lista dostępnych na chwilę obecną materiałów video. Co bardzo ważne, program nie tylko oferuje nam odcinki seriali, które były już w telewizji emitowane, lecz także pozwala nam oglądanie mobilnych wersji kanałów telewizyjnych na żywo. Jest to znakomita opcja dla osób, które często są w podróży albo nie mają możliwości odbierania Polsatowskich kanałów na swoim domowym sprzęcie.

Większość dostępnych w Ipli filmów można oglądać całkowicie za darmo. Niestety, nie wszystkie. W aplikacji niektóre funkcje dostępne są dla osób opłacających specjalny abonament. Uiszczenie odpowiednich opłat jest bardzo proste. Wystarczy tylko wysłanie jednej wiadomości SMS.

allegro1

Do największych zalet aplikacji Ipla bez dwóch zdań zaliczyć trzeba ilość dostępnych w niej filmów. Do niedawna można było pochwalić tylko liczbę odcinków seriali, teraz są to także hity kinowe i aż 26 kanałów o naprawdę przeróżnej tematyce – począwszy od wiadomości, a kończąc na czymś dla dorosłych.

Interfejs programu jest niezwykle przyjazny użytkownikowi. Tak naprawdę już od pierwszego uruchomienia widać, co do czego w aplikacji służy i jak z tego skorzystać. Iplę można by było nazwać mobilnym tworem idealnym, ale – niestety – nie jest to możliwe dopóki w program nie jest wolny od reklam.


logo-app
ipla
Cyfrowy Polsat S.A.
0   
qrcode-app