Instagram – dziel się zdjęciami ze znajomymi

3
1886

Znacie Instagrama? Portal społecznościowy, który pozwala dzielić się ze znajomymi zdjęciami oraz filmikami? Jeżeli nie, czas najwyższy, byście go poznali. A jeśli macie już na nim konto – wypróbujcie jego mobilną wersję dostępną w Google Play całkowicie za darmo.

Instagram można nazwać swego rodzaju Facebookiem, gdzie naszym informacjami na tablicach są tylko i wyłącznie zdjęcia oraz materiały video. Idea aplikacji jest taka sama – śledzimy poczynania naszych znajomych, a także dzielimy się z nimi wszystkim, co istotne. Możemy dodawać zdjęcia z wakacji, na których aktualnie przebywamy, publikować słodkie buźki naszych pociech, a także chwalić się tym, co przygotowaliśmy na kolację dla naszej drugiej połówki.

instagram

Mobilna aplikacja Instagram powstała w głównej mierze po to, by ułatwić nam dodawanie filmów oraz fotek do profilu, a także byśmy mieli okazję dosłownie wszędzie przyjrzeć się temu, co w danym momencie robią nasi znajomi.  Warto wspomnieć o dostępnym w programie narzędziu do upiększania wykonanych przez nas materiałów.

Ilość filtrów i różnego rodzaju dodatków, jakie możemy wykorzystać jest bardzo obiecująca. Wprawdzie nie znajdziemy tutaj bardzo zaawansowanych opcji, lecz każdy normalny użytkownik powinien być zadowolony z dostępnych funkcji. Szczególnie, jeśli lubi zajmować się modyfikowaniem fotografii.

instagram1

Wygląd mobilnego Instagrama jest przejrzysty, dzięki czemu w łatwy sposób można „dogrzebać” się do szukanej przez nas zakładki. Przeglądanie materiałów dodawanych przez użytkowników odbywa się w sprawny sposób. Nie zauważyłem także większych problemów z działaniem wyszukiwarki profili.

Wbrew pozorom, Instagram polecić można również i użytkownikom Facebooka czy Twittera. A wszystko dlatego, że znajduje się w nim wiele narzędzi pozwalających na udostępnianie treści do wspomnianych już portali społecznościowych.


logo-app
Instagram
Instagram
0   
qrcode-app