Hungry Babies Mania – głodny zwierzak to nieszczęśliwy zwierzak!

0
1120

Przechodząc obok futrzastych mieszkańców ZOO, nietrudno dostrzec tabliczki z napisem „Nie karmić zwierząt!”. Może nam się to podobać lub nie, ale takie już są zasady. W grze Hungry Babies Mania jest zupełnie na odwrót. Tutaj niekarmienie jest powodem do wstydu!

W małym, wirtualnym miasteczku, gdzie toczy się akcja produkcji Hungry Babies Mania, spotkacie całą masę stworzeń. Kotki, pieski żyją tu obok siebie ze słonikami i tygrysami. I chociaż wyglądają zupełnie inaczej i przyzwyczajone są do innych środowisk, w tym przypadku wymagają od nas tego samego – jedzonka.

hungry

Zwierzakom nie można dawać wielu produktów, jednak owoce to przecież same witaminy i w pewnych ilościach nie powinny im zaszkodzić. Podejrzewam, że dla niewielkiego czworonoga kilka zjedzonych jabłek to zdecydowanie za dużo, ale przecież nie będziemy czepiać się szczegółów.

W planszach w Hungry Babies Mania łączymy wyświetlane na ekranie smakołyki. Każdy prawidłowo wykonany ruch wzbogaca nasze konto o punkty, ale musimy przede wszystkim pamiętać o tym, że celem numer jeden jest rozpieszczanie pupili. Jeżeli zatem piesek pokazuje nam, że ma ochotę na banany, mamy o nic nie pytać, tylko wkładać je do jego buzi. Oczywiście, ignorując tę zasadę, musicie liczyć się z konsekwencjami. W tym przypadku jest to strata serduszka. Pięć takich wpadek oznacza pauzę w zabawie.

Opisywana produkcja oferuje ponad 100 leveli do ukończenia. Prezentują się one znakomicie i narzekanie na cokolwiek w kwestii wyglądu byłoby co najmniej przesadzone. Moim zdaniem, grafika bez dwóch zdań spodoba się nie tylko najmłodszym, a wszystko dlatego, że nie jest przesadnie słodka i urocza.

hungry1

Rozgrywka wzbogacona została nie tylko power-upami. Gracz przechodząc z poziomu na poziom, odblokowuje coraz to ciekawsze gatunki zwierząt i tym samym powiększa swoją kolekcję. Nagrodą za cierpliwe i skuteczne „ciułanie” futrzaków jest dwadzieścia pięć diamencików, które przydają się nie tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Hungry Babies Mania można pobrać z Google Play za darmo. Podczas zabawy istnieje możliwość skorzystania z mikropłatności.