Hero Forces – strzeżcie się cheerleaderki z karabinem!

0
732

Eliminowanie celów, rzucanie grantów i czołganie się w ciasnych miejscach to nie tylko domena panów. W Hero Forces będziecie – co prawda- kierować umięśnionym, heroicznym mężczyzną, jednak w wykonywaniu zadań pomagać Wam będzie… filigranowa cheerleaderka. Atrakcyjna, odważna, ale przede wszystkim, skuteczna!

Produkcja Hero Forces nie oferuje otwartego, trójwymiarowego świata, co ogranicza nasze możliwości. Nie możemy szukać fajnych kryjówek, zmieniać położenia i zaskakiwać oponentów. Komputer po prostu sam wybiera dla nas miejsce, a my – czy nam się ono podoba, czy nie – musimy w nim zostać i strzelać do oponentów.

puf

Jak na dosyć prostą, zbyt wiele nieważącą, strzelankę, Hero Forces zaskakuje liczbą dostępnych trybów rozgrywki. Kampania dla jednego gracza pełna rozmaitych misji i Survival Mode to propozycje dla miłośników zabaw w pojedynkę. Dla multiplayerowców przygotowano natomiast Arenę PvP oraz wciągającą kooperację, w której możemy zagrać w jednej drużynie ze swoimi znajomymi.

No, dobra, wiem, że doszliście aż tutaj, by dowiedzieć się czegoś więcej o cheerleaderce. Nie, to nie był żart. Ona faktycznie występuje w Hero Forces i pomaga nam w zabijaniu przeciwników. O jej wyglądzie pisać jednak nie będę, bo to nie tego typu strona. Napomknę za to o możliwości modyfikowania ekwipunku bohaterów. W sklepiku dostępne są granty, bronie snajperskie, karabiny maszynowe, a do tego rozmaite przedmioty defensywne. Inwestując trochę wirtualnej gotówki można więc stworzyć naprawdę dobrze uzbrojonego żołnierza i żołnierkę.

Twórcy gry dali nam także szansę do powiększania grona sojuszników. Początkowo pomaga nam zaledwie jeden współpracownik (tak, tak współpracowniczka!), ale kiedy robi się coraz trudniej, sytuacja ta ulega poprawie na naszą korzyść. Rzecz jasna, szersze grono partnerów oznacza większe wydatki, ale nikt nie mówił przecież, że w Hero Forces można walczyć zupełnie za darmo!

A’propos pieniędzy, w apce nie ma zatrważająco dużo mikropłatności, ale takowe są i bardzo kuszą w trudnych chwilach. Na szczęście, nie trzeba z nich korzystać, a Hero Forces jest dostępne w Google Play za darmo!