Heart’s Medicine – szpital z prawdziwego zdarzenia na Twoim smartfonie

0
778

Takich gier jak Heart’s Medinice już praktycznie nie ma. Ta genialna produkcja symulacyjna nie tylko fantastycznie sprawdza się jako zabijacz czasu, ale równie dobrze radzi sobie z poprawą humoru. Można ją spokojnie oskarżyć o to, że w jej następstwie na naszej twarzy pojawił się wielki uśmiech 🙂 Ale… to chyba nie jest karalne? 🙂 🙂 🙂

Najważniejsze jest to, że Heart’s Medicine jest w całości w języku polskim. Bez bariery językowej zabawne dialogi są zrozumiałe dla wszystkich.

W grze wchodzimy do takich szpitalnych oddziałów, jak interna, chirurgia, SOR, fizjoterapia, radiologia, czy pobliska apteka. W każdym odbywamy staż i uczymy się fachu od samego początku.

W tym miejscu muszę przekazać Wam smutną wiadomość… Tylko 5 pierwszych leveli dostępnych jest za darmo. 90 poziomów oferowanych przez twórców należy niestety wykupić. Z jednej strony to mocno zniechęca, z drugiej jednak gwarantuje autorom przypływ gotówki i mobilizuje do dalszego tworzenia.

Zabawa polega na tym, by leczyć pacjentów, pomagać sobie wzajemnie na różnych oddziałach, opiekować się pacjentami, odbierać od nich płatności, rozwijać swoje relacje ze współpracownikami i wiele więcej. Jedno jest pewne: w tej grze nie da się nudzić.

Humor to nie wszystko, co autorzy mają nam do przekazania. Nie można pominąć rozwijania umiejętności, odblokowywania zaawansowanych poziomów, zdobywania trofeów i cennych diamentów.

Ta gra to istny majstersztyk symulacyjny. Jeżeli jesteście w stanie przeznaczyć kilka złotych na fantastyczną zabawę, pobierajcie!