Jeżeli jeszcze nie zapoznaliście się z cudownym, muzycznym dzieckiem Google Play, ten wpis jest adresowany do Was. Google Play Muzyka to aplikacja, która zmieni Wasze postrzeganie świata muzyki i zamieni Wasze urządzenia w przenośne odtwarzacze.

Google Play Muzyka zapewnia użytkownikom 2 miesiące zupełnie darmowej rozrywki. Jest to czas kiedy każdy może ocenić jakość aplikacji i podjąć samodzielną decyzję co do rozpoczęcia płatnej subskrypcji z abonamentem 19,99 zł miesięcznie.

Muzykę do apki można swobodnie przesyłać przy pomocy iTunes, Windows Media, oraz innych. Zakupy nowych utworów dostępne są w Google Play 24h na dobę w przystępnych cenach, natomiast z narzędzia muzycznego można korzystać nie tylko na urządzeniach z Androidem, ale także na ,,jabłuszkach”, jak i w szerokorozumianym internecie.

Aplikacja posiada bardzo przyjemny dla oka interfejs i oferuje pełną personalizację. Mamy więc okazję tworzyć swoje playlisty, odtwarzać muzykę w aucie poprzez połączenie z Bluetooth, sortowanie wg stacji, wykonawców, albumów, utworów, czy gatunków.

Mówiąc zupełnie szczerze i wprost – Google Play Muzykę uruchamiam każdego dnia i do tej pory się nie zawiodłam. Płace niecałe 20 złotych za pełen dostęp do muzyki, fantastyczną oprawę graficzną i doskonałe opcje, które zawsze wyprzedzają moje myślenie o kilka kroków 🙂