Giant Boulder of Death – niszcz, rozjeżdżaj i zabijaj

0
713

Głównymi bohaterami gier są zazwyczaj osobnicy, którzy posiadają jakieś super zdolności. W produkcji o nazwie Giant Boulder of Death w roli głównej występuje… wielki głaz siejący postrach wśród wirtualnych ludzi. Macie ochotę nieco porozrabiać, niszcząc wszystko, co stanie Wam na drodze? W takim razie na co jeszcze czekacie, bierzcie się za pobieranie!

Zgodnie z tym, co napisałem na samym początku, w Giant Boulder of Death wcielamy się w głaz, który spada z wysokiej góry i postanawia zrobić krzywdę wszystkiemu, co postanowi zniweczyć jego plan zagłady ludzkości. Posiadając wymiary i masę ogromnej skały jesteśmy w stanie bez najmniejszych problemów poradzić sobie z panikującymi ludźmi, mniejszymi domkami, drzewami czy ogrodzeniami. Mimo to, osiągniecie dobrego rezultatu nie jest w opisywanej grze prostą rzeczą.

giant

Giant Boulder of Death nie mamy do czynienia z kilkunastoma poziomami do przejścia. Zawsze staramy się po prostu osiągnąć jak najlepszy rezultat punktowy. Nie możemy również zapominać o zadaniach pobocznych. Dzięki nim dostajemy nowe przedmioty do niszczenia, a co za tym idzie – mamy okazję zarabiać jeszcze więcej wirtualnych pieniążków.

Do czego przydaje się waluta dostępna w apce? Przede wszystkim do ulepszania cech głazu, na przykład, jego wytrzymałości, która – jak się nietrudno domyślić – jest bardzo istotna w śrubowaniu rekordów punktowych.

giant1

Oczywiście, dla najbardziej leniwych przygotowano znacząco ułatwiające zabawę mikropłatności. Najdroższe pakiety monet i diamentów wycenione zostały na nieco ponad 150 złotych, choć można znaleźć też dużo bardziej łaskawsze opcje dla naszego portfela. Warto także wspomnieć o tym, że nieco dodatkowych środków możemy otrzymać za oglądanie reklam video.

Jeśli chodzi o sterowanie, wirtualnym głazem kierujemy w Giant Boulder of Death za pomocą akcelerometru. Przeszkody znajdujące się na ziemi, których nie możemy zniszczyć, przeskakujemy. W jaki sposób? Po prostu dotykając ekranu.

Wizualnie opisywana gra prezentuje się bardzo dobrze. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do jej wyglądu, mimo że mnóstwo w niej kanciastych elementów. Z krytyką dźwięków także nie ma co przesadzać. Świetnie bowiem pasują do klimatu produkcji i są miłe dla ucha. Myślę, ze szczególnie przypadną do gustu osobom, które lubią demolować!