GG – PoGGadaj ze znajomymi

1
867

Polski komunikator Gadu-Gadu, którego jeszcze kilka lat temu posiadał niemal każdy, jest obecnie w tyle w walce z takimi aplikacjami jak chociażby Facebook Massenger. Nie zmienia to jednak w ogóle faktu, iż osoby pracujące w GG robią wszystko, by czasy świetności programu wróciły. Aplikacja mobilna z tego wpisu jest na to najlepszym dowodem.

Jak pewnie wszyscy z Was wiedzą, GG jest programem umożliwiającym nam rozmawianie ze znajomymi. Aplikacja nie tylko pozwala na komunikować się z bliskimi w wersji tekstowej, lecz także udostępnia konwersacje video, dzięki którym mamy okazję pogadać i zobaczyć bliską nam osobę.

gg

Aby korzystać z aplikacji mobilnej, należy – co raczej oczywiste – posiadać numer GG. Kiedy już go sobie założymy, możemy korzystać z wszystkich opcji, jakie daje nam komunikator. A jest tego całkiem sporo. Możemy w nim – tak jak już pisałem – rozmawiać ze znajomymi, szukać nowych kontaktów, a także wypróbować wiele mniej tradycyjnych funkcji związanych ze słonecznym, polskim programem: internetowego radia, wirtualnego dysku i systemu otrzymywania mobilnych prezentów.

Technicznie, nie można mieć do mobilnego GG większych zastrzeżeń. Aplikacja działa prawidłowo zarówno w pionie, jak i poziomie. Jeśli tylko chcemy, możemy mieć ją włączoną w tle, dzięki czemu każda przychodząca wiadomość zostanie nam zasygnalizowana w taki sam sposób, jak to ma miejsce w przypadku SMS-ów.

gg1

Pod względem wizualnym GG prezentuje się, według mnie, bardzo dobrze. Ekran startowy wyświetlający nam listę znajomych, ich zdjęcia i aktualne statusy jest dość przyjemny dla oka i nie razi jakimikolwiek niedoróbkami. Jedynym minusem jest to, że z poziomu mobilnego programu nie można wykonywać rozmów głosowych oraz video.


logo-app
GG
GG Network S.A.
0   
qrcode-app