Fun Run Arena Multiplayer Race – ścigaj się online

0
1143

Gier wyścigowych jest bardzo dużo. Ciężko jest znaleźć taką, w którą można będzie ,,pykać” w każdej chwili, niezależnie od ilości posiadanego czasu. Fun Run Arena Multiplayer Race oferuje zabawę podzieloną na krótkie wyścigi, w których rywalizujemy z graczami z całego świata.

fun-run-arena-multiplayer-race-aplikacje-android-w-google-play

Plansze są różne i charakteryzują się wyższym, bądź niższym poziomem trudności, w zależności od tego, na jakim etapie zaawansowania się znajdujemy. Jeżeli rozpoczynamy swoją przygodę z grą, nie zostaną nam zaserwowane najtrudniejsze levele. Wszystko jest dla ludzi – trzeba tylko zaprzyjaźnić się z trzema ikonkami na ekranie.

Jedną z ikonek jest skok (strzałka w górę), drugą – pochylenie (strzałka w dół) i trzecią – power-up, jaki udaje nam się zebrać, bądź odblokować – tu nie ma już jednego znaku, bo każda super-moc posiada swoje charakterystyczne obrazki.

kokoko

Wśród ulepszeń znajdziemy magnes, przyspieszenie, porażenie przeciwników, pocięcie ich piłą, oraz tym podobne. Z power-upami należy uważać, bo można dostać własną bronią w efekcie rykoszetu 🙂

Grafika w grze nie jest szczególnie rozwinięta, lecz możliwości upiększenia bohatera, zakupienia boostów, czy specjalnych bajerów sprawiają, że ciągle mamy co robić! Polecam – zdecydowanie.