Flipper Fox – urodzinowy wodzirej potrzebuje naszej pomocy!

0
631

Lisek, który jest bohaterem gry Flipper Fox, uwielbia organizować urodziny. Nieważne, że ma na imię Ollie. Przede wszystkim musicie wiedzieć, że będziecie musieli mu sporo pomóc, by mógł spełnić wszystkie życzenia solenizanta. To jak – gotowi na ruszenie główką i zdmuchiwanie świeczek na torcie?

Jedną z największych zalet Flipper Fox jest jej oprawa graficzna. Od samego początku widać, że jest to znakomity produkt, który przygotowano między innymi po to, by radować nasze oczy. Superowa jest też w tym przypadku ścieżka dźwiękowa. Skoczna, wpadająca w ucho i raczej niezbyt monotonna. Chwalę, bo naprawdę tak powinienem. A jak zagracie, zrozumiecie, iż mam w tym wszystkim sto procent racji.

Przedstawiłem Wam już bohatera Flipper Fox, tak więc przejdźmy od razu do konkretów. Najważniejsze w każdej planszy jest dotarcie do celu. Tym razem trudność to jednak nie przeszkody, a rozmieszczenie rozmaitych pomocy. Musimy tak stawiać drewniane skrzynie oraz inne elementy, by mobilny zwierzaczek bez problemu zebrał wszystkie błyskotki i w ostateczności znalazł się na polu z czarno-białą szachownicą.

Flipper Fox czeka blisko 200 poziomów. Plansze znajdują się w różnych mobilnych lokalizacjach i charakteryzują się zupełnie innymi przeszkadzajkami i nie tylko.

Dobra wiadomość jest taka, że twórcy gry nie zdzierają z nas ostatnich pieniędzy. Nie mamy w tym przypadku mnóstwa drogich dodatków i tym podobnych. Okej, można raz wydać 10 złotych, ale to tylko tyle. I to tylko jeśli niemiłosiernie przeszkadzają nam reklamy.

AppStore dla posiadaczy „jabłuszkowych” urządzeń już od pewnego czasu zajął się promowaniem Flipper Fox. Niestety, w Google Play póki co na ten temat ni widu, ni słychu. Być może wkrótce się to zmieni, a wówczas Wy – dzięki Androidwebowi – będziecie mogli powiedzieć znajomym, że znacie tę grę od dawna i w sumie to prawie ją ukończyliście!

50 pobrań na cały świat? Przecież tak być nie powinno! Koniecznie musicie coś z tym zrobić!