Flick Soccer France 2016 – weź udział w mobilnych Mistrzostwach Europy w nogę

0
728

Flick Soccer France 2016 to nowość, jaka pojawiła się w Google Play kilka dni temu. Z racji tego, że obecnie obchodzimy wręcz święto piłki nożnej, a mianowicie Euro 2016 we Francji, grzechem byłoby nie pobrać gry, która w fantastyczny sposób wprowadza w klimat piłkarskiego szaleństwa.

Do naszej dyspozycji oddano bardzo rozbudowaną produkcję, w której wyróżnić można 5 mini-gier. Jedna z nich polega na wykonywaniu kolejnych misji, następna na uderzaniu w poprzeczkę, kolejna na szybkiej rozgrywce i wrzucaniu piłki do bramki, przedostatnia na niszczeniu szklanych bannerów, a ostatnia (a raczej pierwsza na liście) przeznaczona jest dla osób już zaawansowanych.

ddFlick Soccer France 2016 – Aplikacje Android w Google Play

Sterowanie jest bardzo przyjemne, a dzięki takiej rozbieżności w zajęciach z piłką, możemy swobodnie bawić się przez cały dzień. Ścieżka dźwiękowa i oprawa graficzna są bardzo przyjemne. Wszystko zaprojektowane zostało w kolorach Francji.

Połączenie z Facebookiem, czy sklepem umożliwia rywalizację z innymi zawodnikami. Świetna sprawa, a dodatkowo dobry sprawdzian celności i precyzji zarówno w pojedynku z bramkarzem, jak i murem zawodników 🙂

Flick Soccer France 2016 – Aplikacje Android w Google Play

Nie pozostaje mi nic innego, jak polecić Wam grę i dalej trzymać kciuki za Polaków w jutrzejszym meczu 🙂