Flappy Golf 2 – uskrzydlony golf w doskonałej odsłonie

0
735

Golf brzmi dumnie i dostojnie. Nie kojarzy się jednak z dynamiczną rozgrywką. Na całe szczęście Flappy Golf 2 odczarowuje ten sport i oferuje nam fantastyczną zabawę z piłką w roli głównej.

Nasza golfowa piłeczka posiada skrzydła. To dzięki nim porusza się w powietrzu i nie potrzebuje do tego kija golfowego i jego uderzenia. Dotykając prawej lub lewej strony ekranu jesteśmy w stanie w 100% sterować żółtym punkcikiem.

cass

Jak to bywa w golfie, celem jest przetransportowanie piłki do dziurki z flagą. Im mniej ruchów, tym lepiej – to się oczywiście nie zmienia. Zamiast jednak uderzeń kija, pacamy w ikonki napędzające naszą fruwającą istotę.

Do pokonania mamy setki leveli w kilkunastu różnych światach. Do większości mamy dostęp od razu i nie musimy czekać na uzyskanie odpowiedniej ilości gwiazdek, chociaż nie ukrywajmy – osiągnięcie ich jest wielką frajdą – szczególnie dla początkujących.

sdsd

Z czasem zbieramy jaja, dzięki którym możemy kupować nowe postaci (piłki… tyle że nie piłki 🙂 ) i efekty ich fruwania. Nie wiem na ile jest to istotne z punktu widzenia personalizacji, ale zawsze to jakiś dodatek do podstawowej zabawy.

Zachęcam Was do testów – nie zawiedziecie się z pewnością 😉