Jeżeli Twoje dziecko bez przerwy szuka czegoś do majstrowania, a dodatkowo interesuje się narzędziami schowanymi głęboko w męskiej skrzynce, koniecznie pokaż mu Fixies The Masters – dzieło studnia Apps Ministry. Aplikacja umożliwia gmeranie w sprzętach gospodarstwa domowego w zupełnie bezpieczny sposób, bo na ekranie urządzenia mobilnego.

Wśród urządzeń znajdą się przede wszystkim sprzęty AGD. Wśród nich znajdziemy pralki, radia, odkurzacze, lampki i wiele innych. Dziecko dowolnie wybiera sobie pokój, a następnie konkretny, zepsuty przedmiot.

Z pomocą małych chochlików, naprawia kolejno poszczególne elementy. Zadaniem malucha będzie wyczyszczenie różnych śrubek, odkręcanie zniszczonych części, wstawienie w ich miejsce nowych, odpowiednie dokręcenie przy pomocy specjalnych narzędzi itp.

 W tej grze nie ma miejsca na nudę. Dziecko zaczyna swoją przygodę i nie musi z niej rezygnować przez dobrych kilka godzin. Twórcy systematycznie dodają nowe pomieszczenia, więc można spodziewać się ciągłych wyzwań.

Dość dużo osób narzeka na reklamy. Oczywiście – widać je i słychać, jednak w mojej opinii darmowa gierka na takim poziomie musi jakoś zarabiać. Jeżeli są to tylko reklamy, nie mam nic przeciwko. By zrezygnować z wyskakujących bannerów, wystarczy wykupić odpowiednią wersję.

W trakcie zabawy malec ma okazję na korzystanie z podpowiedzi. Nie może jednak robić tego za często. Jeżeli tak się będzie dziać, dość szybko zostanie zachęcony do wykupienia 15 hintów, a tego raczej chcielibyśmy uniknąć. Polecam rodzicom, którzy chcą swoim pociechom sprawić wyjątkową przyjemność 😉