Fitnoteq – szlifuj formę przed sezonem!

0
870

Kiedy na dworze panuje nieprzyjemny chłód, większość ludzi stawia na wygodę, czyli siedzenie w domu, picie herbatki i zajadanie się pysznościami. Niestety, takie zachowanie ma swoje konsekwencje, ale – na szczęście – jest sposób, by sobie z nimi poradzić. Ostatnio testowałem apkę Fitnoteq i muszę przyznać, że do ćwiczeń w domu jest jak najbardziej w porządku, choć ma swoje wady, o których nie da się nie wspomnieć.

W internecie znaleźć można całe mnóstwo video kursów, które pokazują nam w jaki sposób trenować, by osiągnąć sprawne ciało. Prawda jest taka, że – mimo wszystko – bardzo trudno znaleźć jakikolwiek skuteczny materiał, dlatego też zazwyczaj człowiek dość szybko się zniechęca już samymi poszukiwaniami. Wiem, że to prawda, bo sam miałem podobnie. I dlatego domyślam się, że każdy z Was bardzo szybko doceni moc drzemiącą w Fitnoteq.

fitn

Czym dokładnie jest opisywany program? To taki swego rodzaju mobilny kącik, w którym znaleźć można informacje na temat wszelkiej maści ćwiczeń. Bez względu na to czy naszym celem jest płaski brzuch, jędrne pośladki czy zwinność całego ciała, eksperci Fitnoteq nie zostawią nas z pustymi rękoma. Możemy tutaj nawet liczyć na plany treningowe, co jest sporą zaletą.

Aplikacja działa po polsku, ponieważ to właśnie w naszym kraju powstała. Oczywiście, bardzo bym chciał  pisać o niej w samych superlatywach, ale nie jest to z całą pewnością narzędzie idealne. Po pierwsze – darmowe jest jedynie przez siedem dni, a po drugie – w moim przypadku strasznie powoli działało (i nie było to spowodowane obciążonym łączem – mogę to zagwarantować).

Do samych ćwiczeń dostępnych w Fitnoteq nie można mieć jakichkolwiek zarzutów. Fajnie, że zdecydowano się na przygotowanie materiałów nie tylko dla zwykłych osób, lecz również kobiet w ciąży bądź seniorów. Warto pochwalić autorów programu również za to, że polecane przez nich ćwiczenia prezentowane są na filmikach w zrozumiały sposób, a nie tak, jak w przypadku większości internetowych tutoriali.

Niestety, prawda jest taka, że apka nie ma racji bytu bez wydawania na nią pieniędzy. Dopiero po wykupieniu konta premium możemy oglądać filmiki offline, no i oczywiście dopiero wtedy możemy być pewni, że zawsze będziemy mieli dostęp do wszystkiego, co zostało dla nas przygotowane.