Fiszkoteka to demonstracyjna wersja aplikacji do nauki języków obcych. Jeżeli chcesz posiąść wiedzę, a zależy Ci na prostej metodzie szkolenia, ta apka jest dla Ciebie 🙂

By rozpocząć swoją przygodę z Fiszkoteką, należy zalogować się przy pomocy Facebooka, Google, bądź założyć nowe konto. Kolejnym krokiem jest wybranie języka, jakiego mamy w planach się nauczyć. Do wyboru jest 45 flag, po kliknięciu których oczom użytkownika ukazują się dostępne poziomy zaawansowania.

W przypadku języka angielskiego, do dyspozycji uczniów oddano: poziom podstawowy (A), średniozaawansowany (B), oraz zaawansowany (C). Po doborze interesującej nas opcji, na ekranie wyświetlają się proponowane lekcje.

Darmowa wersja aplikacji jest dość mocno okrojona. Żeby uzyskać dostęp do ponad 1600 słówek i zwrotów, należy wykupić pakiet premium, który kosztuje około 30 złotych miesięcznie, bądź 60 rocznie.

Aplikacja podzielona jest na dwie kategorie: lekcje i kurs. O ile kurs jest dostępny dla użytkowników nawet w wersji demonstracyjnej, o tyle za wszystkie lekcje należy już zapłacić.

Wersja lite oferuje przegląd najciekawszych opcji aplikacji, po poznaniu których można zdecydować o przyszłości Fiszkoteki na własnym smartfonie. Niestety, z darmowego dostępu nie wyniesiemy zbyt wiele. Osoby, które mają nadzieję dokształcić się za darmo, gorzko się rozczarują, bo zamiast sporej wiedzy, otrzymają zachęty do zakupu pakietu premium.

Czy warto wydać 30 złotych na naukę języków przy pomocy Fiszkoteki? Moim zdaniem tak. Aplikacja prezentuje się doskonale. Jest przejrzysta i dobrze spersonalizowana. Jestem pewna, że przyszli poligloci docenią starania twórców 🙂