FIFA 14 – poczuj piłkarskie emocje na Androidzie

3
740

Jeżeli jesteście miłośnikami piłki nożnej, którzy nie tylko lubią oglądać, lecz również rozgrywać wirtualne mecze, mobilna wersja gry FIFA 14 na pewno Wam się przyda. Gdzie? Dosłownie wszędzie – autobusie, pociągu, szkole i galeriach handlowych.

FIFA 14 pozwala graczowi wcielić się w piłkarzy wybranej drużyny i udowadniać swoje umiejętności na boisku osadzonym w wirtualnym świecie. Z racji tego, że opisywana produkcja jest na oficjalnej licencji Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej, nie występują w niej żadne wymyślone jedenastki czy kluby – wszystko jest zgodne z rzeczywistym stanem, w takim stopniu, w jakim tylko jest to możliwe.

fifa

Gra oferuje nam kilka trybów gry.Każdy z Was powinien znaleźć w niej coś dla siebie. Mamy mecz towarzyski, w którym do rozpoczęcia rozgrywki wymagane jest tylko wybranie dwóch ekip oraz nieco bardziej rozbudowane rozgrywki ligowe, gdzie przychodzi nam poprowadzić drużynę przez cały sezon.

FIFA 14 udostępnia 33 wirtualne ligi. Poza tymi najbardziej znanymi, to jest Bundesligą, Premiership czy Primera Division, możemy zdecydować się na coś nieco bardziej egzotycznego, gdzie nie występują znani na całym świecie piłkarze, a jedynie dobrze zapowiadające się talenty.

fifa1

Sterowanie w grze opiera się na wirtualnych przyciskach. Mimo że początkowo ciężko było mi przestawić się z tradycyjnej klawiatury na dotykową konsolkę – muszę przyznać, że dość szybko można nauczyć się kierowania piłkarzami w mobilnej wersji FIFY. Szczególnie, jeśli często ma się styczność z grami na Androida.

Wizualnie FIFA 14 to bardzo udana produkcja. Wirtualne stadiony, których mamy ponad 30, oraz twarze komputerowych wersji piłkarzy charakteryzują się niezwykłym realizmem jak na możliwości smartfonów czy tabletów. Dźwięki, czyli komentarze oraz odgłosy trybów, również świetnie się sprawdzają. Szkoda tylko, że nie pokuszono się o zatrudnienie w mobilnym studiu EA Sports Szpakowskiego i Szaranowicza.


logo-app
FIFA 14 by EA SPORTS™
ELECTRONIC ARTS
0   
qrcode-app