Fashionista DDUNG – urocze sukienki z kolekcji czterolatki [VIDEO]

0
774

Pisałem kiedyś o tym, że autorzy match-3 nie mają za grosz ambicji i tworzą swoje dzieła tylko po to, by dobrze zarobić? Jeżeli dobrze pamiętam, to tak. Mam jednak nadzieję, że nie będziecie mi tego wypominać, kiedy napiszę, że mobilna układanka o nazwie Fashionista DDUNG to coś naprawdę godnego uwagi!

Bohaterką produkcji Fashionista DDUNG jest azjatycka dziewczynka, która chce zostać projektantką mody. Mówi nam o tym, że ma cztery lata, ale ostrzega, by nie miało to najmniejszego wpływu na naszą ocenę jej prac. Bo mimo że dopiero od trzech lat potrafi chodzić na własnych nogach, z maszyną do szycia radzi sobie naprawdę wyśmienicie.

fash

Ekran główny w grze przedstawia nam wirtualne miasto pełne ludzi i różnego rodzaju stoisk. Początkowo wydaje się, że jest tego zbyt dużo, by dość szybko zrozumieć, co do czego służy. Na szczęście, twórcy Fashionista DDUNG przygotowali dla nas szybki, ale bardzo konkretny, tutorial, dzięki któremu poznajemy reguły rządzone światem czterolatki i jej sukienek.

Opisywana apka to nic innego jak układanka match-3. Nie łączymy w niej ze sobą diamentów czy zwierzątek, lecz kłębki wełny w różnych kolorach. Jak się pewnie domyślacie, robimy to po to, by główna bohaterka miała z czego tworzyć swoje modne dzieła. To ona narzuca nam zatem czy w danej planszy skupiamy się tylko na niebieskich elementach, czy pod uwagę bierzemy również żółte bądź pomarańczowe.

Po ukończeniu planszy w Fashionista DDUNG, naszym oczom ukazuje się stworzona z naszą pomocą sukienka. W takiej sytuacji możemy wybrać jeden z dwóch wariantów – albo sprzedać ubranie, albo zostawić je w wirtualnej szafie. W normalnych okolicznościach prawdopodobnie zarabianie pieniędzy byłoby najrozsądniejszym wyjściem, ale trzeba wziąć pod uwagę, że w grze jest coś takiego jak pokazy mody, a do ich zorganizowania potrzebujemy kolekcji składających się z co najmniej 10 ciuszków.

fasih

Fashionista DDUNG to produkcja pełna mini-gierek. Każdą wirtualną walutę – pieniążki, maszyny do szycia oraz diamenty – możemy tutaj zdobywać, korzystając z możliwości rozgrywek pobocznych. Niestety, żeby osiągnąć w nich naprawdę porządny rezultat trzeba się nieźle namęczyć. Jednym słowem – wygodniej jest skorzystać z mikropłatności.

Uroczy, „słitaśny” wygląd Fashionista DDUNG na pewno nie wszystkim z Was przypadnie do gustu. Jeżeli jednak kolor różowy nie powoduje u Was mdłości, nie powinniście mieć większych zarzutów do grafiki zastosowanej w tworze studia ZIOPOPS Limited.