Estiman – zrelaksuj się przy geometrii

0
718

Estiman to gra zręcznościowa, która oferuje bardzo przyjemną rozgrywkę, mogącą zastąpić różnego rodzaju relaksacyjne zabiegi 🙂 Nasz cel jest prosty i w zasadzie nieograniczony czasowo, więc możemy spokojnie, bez presji oddawać się przyjemności zbijania figur.

estiman-aplikacje-android-w-google-play

Aplikacja osadzona jest w nowoczesnej, neonowej szacie graficznej. Ekran wypełniony jest figurami geometrycznymi, które występują w różnej kolorystyce i w różnych ilościach. Cel jest prosty: najpierw uderzamy w ten obiekt, którego kopii na planszy jest najwięcej.

Biorąc pod uwagę fakt, że produkcja jest w języku polskim, możemy spokojnie śledzić swoje wyniki i odkrywać w grze to, co autorzy zaoferowali w celu rozbudowy rozgrywki.

ff

Za zebrane w trakcie zabawy pieniądze możemy kupić inne skórki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by po przegranej wznowić grę. Oczywiście wiąże się to z jakimiś chwilowymi wyrzeczeniami, jednak nie jest to w żaden sposób uciążliwe jak w innych produkcjach.

Mnożnik punktów z każdym naszym sukcesem się podnosi. Podczas bezruchu spada. Staramy się więc działać tak szybko, jak to tylko możliwe.

Cóż mi więcej pozostało – polecam wszystkim i zachęcam do relaksu 😉