Endomondo Sports Tracker – „must have” dla aktywnych

1
752

Jeżeli należycie do osób aktywnych, które nie wyobrażają sobie dnia, albo chociaż tygodnia, bez jakiegokolwiek wysiłku fizycznego – na pewno przyda Wam się większość funkcji oferowanych przez prosty, lecz niezwykle użyteczny, program o nazwie Endomondo Sports Tracker.

Endomondo Sports Tracker powstało, by pomóc nam w codziennych zmaganiach z kondycją. Aplikacja jest świetnym narzędziem, służącym jako swego rodzaju licznik przebytych kilometrów, choć i bez sygnału GPS nie jest bezużyteczna, bowiem znakomicie też radzi sobie, będąc zwyczajnym, nowoczesnym archiwum ćwiczeń odbytych każdego dnia.

endi

Zgodnie z tym, co napisałem wyżej, główną cechą Endomondo Sports Tracker jest dostępna w niej funkcja, dzięki której możemy dowiedzieć się, ile kilometrów udało nam się danego dnia przebiec. Poza samym licznikiem dystansu, program oferuje również informacje o naszej prędkości, spalonych kaloriach, a nawet średnim tempie. W skrócie mówiąc – zawiera wszystko to, co drogie zegarki z GPS-em przeznaczone dla biegaczy i innych osób aktywnych.

Endomondo Sports Tracker bardzo często stosuje się podczas joggingu, jednak posiada też wiele znakomitych opcji dla innych dyscyplin sportowych. Dzięki temu informacje o, na przykład, spalonych kaloriach są dużo bardziej wiarygodne.

endi1

Mimo że wydawać by się mogło to kompletnie niepotrzebne, Endomondo Sports Tracker zawiera sporo funkcji społecznościowych. Pozwalają nam one publikować informacje o przebytych przez nas dystansach na Facebooku, podglądać znajomych, a także planować treningi w specjalnym kalendarzu. Bardzo dobrą opcją jest także podgląd tras innych użytkowników, dzięki któremu możemy odkryć fajne ścieżki treningowe.

Program pozwala nam wybrać dokładny tryb treningu. Opcja ta wyposażona jest dodatkowo w specjalnego wirtualnego trenera, który – na przykład podczas interwałów – mówi nam, kiedy mamy przyspieszyć, a kiedy zwolnić. Niestety, obecnie nie ma polskiego lektora.

Google Play: Pobierz Endomondo Sports Tracker:

Wersja PRO: 4,99 PLN

Wersja FREE: Za darmo