Drupe – kontakty zawsze pod ręką

0
888

W niektórych sytuacjach szybkie znalezienie jakiegoś kontaktu graniczy z cudem. Na szczęście, istnieją rozwiązania, które powstały po to, by uniknąć tego typu sytuacji. Jeżeli często musicie dzwonić, wysyłać wiadomości i tym podobne, jestem przekonany, że korzystanie z apki Drupe będzie dla Was normalką.

Drupe to bardzo pomysłowe narzędzie, dzięki któremu w każdej sytuacji, dosłownie w kilka sekund, możemy odnaleźć kontakt zapisany w pamięci naszego urządzenia. Co na pewno Was zaciekawi, opisywany program przydaje się nie tylko wtedy, gdy chcemy do kogoś zadzwonić, lecz również wysłać SMS-a albo też połączyć się przy pomocy Skype’a.

drupe

Nie lubię instalować nowych aplikacji na swoim smartfonie, ponieważ nie mam zbyt wiele czasu na naukę wszystkich dostępnych opcji. Na szczęście, w Drupe wcale nie potrzeba poświęcać wielu minut, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo korzystać z przygotowanych funkcji. Ba, autorzy programu przygotowali nawet bardzo szybki i czytelny tutorial, w którym wszystko jest nam wytłumaczone krok po kroku.

Jeżeli pozwolicie, pobawię się w instrukcję i dokładnie Wam napiszę, z czym dokładnie wiąże się instalacja Drupe. Samo korzystanie z programu jest niezwykle proste. Po uruchomieniu apki nasz ekran wyposażony zostaje w cztery mikro kuleczki. Po naciśnięciu na nie aktywuje się specjalny interfejs, w którym widzimy ikonki naszych ulubionych kontaktów.

Oczywiście, opisywany program nie wymaga od nas tego, byśmy korzystali jedynie z kilku pozycji w książce telefonicznej. Dzięki przejrzystej wyszukiwarce w kilka sekund możemy znaleźć nawet kuzyna, z którym rozmawiamy średnio raz do roku.

drupe1

Zgodnie z tym, co pisałem, w Drupe nie tylko możemy wykonywać standardowe połączenia. Za sprawą kilku przycisków umieszczonych po prawej stronie, apka pozwala nam na korzystanie ze Skype’a albo też udostępnianie aktualnej lokalizacji wybranej osobie. Wszystko działa jak najbardziej w porządku, tak więc z całą pewnością nie będziecie narzekać na żaden aspekt techniczny.

Nie korzystałem z Drupe przez kilka miesięcy, ale kilka dni testu praktycznego w zupełności wystarczają do tego, by nazwać ten program wyjątkowo przydatnym. Jak dla mnie, apka zawiera wszystko, co potrzebne. I nic więcej dodawać nie trzeba.