Dragon, Fly! – zręcznościówka o smoku latającym po pagórkach

0
685

Każdy z nas, prędzej czy później, zaczyna marzyć o opuszczeniu domu mamusi i usamodzielnieniu się. Podobnie jest w świecie smoków. Bohater gry Dragon, Fly! postanowił uciec z przytulnego domowego gniazdka, choć z pewnością pełnoletni jeszcze nie jest. Czy uda mu się to, czy jednak to mama wyjdzie w tym „pojedynku” górą – wszystko zależeć będzie od Was.

Dragon, Fly! wcielamy się w postać smoka o czerwonej karnacji, który ucieka przed swoją matką po pagórkowatych terenach. Naszym zadaniem jest kierowanie wspomnianym stworzeniem w taki sposób, by to nie dało się zbyt szybko złapać swojej rodzicielce. Tak, „zbyt szybko”, a to dlatego, że – jak to zwykle w runnerach – ostatecznie i tak zawsze przegrywamy. Nie zmienia to jednak w ogóle faktu, iż warto w grze postarać się o jak najlepsze wyniki.

dragon1

Autorzy produkcji przygotowali dla nas kilka terenów do zwiedzenia. Jak zapewne większość z Was się już domyśliła, w Dragon, Fly! nie przechodzimy z jednego levelu na drugi, a staramy się po prostu zdobywać jak największą ilość punktów. Oczywiście, im dłużej udaje nam się uciekać, tym więcej wspomnianych pagórkowatych światów będziemy mogli odwiedzić.

Podczas naszej przygody zbieramy w grze diamenty. Dzięki nim możemy kupować miksturki dodające możliwości głównemu bohaterowi. Wśród „urozmaicaczy” warto wspomnieć też o osiągnięciach, które przychodzi nam zdobywać niemalże na każdym kroku. Czasem poprzez kolekcjonowanie diamentów, a czasem po prostu dojście do konkretnych pagórków.

dragon

Sterowanie w grze Dragon, Fly! to nic innego jak system oparty na trzymaniu i puszczaniu palca . Jeśli chodzi o grafikę, uważam, że nie można na nią narzekać. Produkcja może i nie jest najładniej wyglądającą grą w Google Play, ale z pewnością nie posiada wielu rzucających się w oczy błędów w wyglądzie, które mogłyby psuć zabawę.


logo-app
Dragon, Fly! Free
Four Pixels
0   
qrcode-app

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here