Drag Racing – teraz i Ty możesz być szybki i wściekły!

0
811

Czy oglądając Szybkich i Wściekłych, zazdrościcie bohaterom filmu wypasionych samochodów i dużej ilości gotówki? W takim razie na pewno nie będzie trzeba Was namawiać do pobrania mobilnej gry o nazwie Drag Racing, gdzie Wy także będziecie mogli poczuć się jak Toretto i jego ekipa.

W produkcji Drag Racing mamy okazję uczestniczyć w wyścigach na 1/4 bądź 1/2 mili. Nie mamy więc tutaj do czynienia z krętymi torami pełnymi różnego rodzaju niebezpieczeństw. Do naszej dyspozycji oddana zostaje jedynie prosta droga i samochód naszego przeciwnika, który za wszelką cenę musimy pokonać szybkością. Najważniejsze w grze jest umiejętne zmienianie biegów. Na samym początku trudno jest wyczuć pojazd. Na szczęście, z biegiem czasu wszystko się zmienia.

drag

Za każdą rywalizację w grze otrzymujemy pieniądze i punkty. Oczywiście, dużo bardziej opłaca się wygrywać, niż przegrywać. Zdobytą gotówkę możemy wydawać na ulepszenia dla naszej maszyny wyścigowej albo przeznaczyć na zupełnie nowy pojazd. Nie jest proste, ale przy odrobinie wysiłku można w dość szybkim czasie dorobić się w grze naprawdę dobrej bryki.

Drag Racing oferuje nam tryb dla jednego bądź wielu graczy. Do korzystania z tego pierwszego nie potrzebujemy połączenia z internetem w przeciwieństwie do multiplayera. Rozgrywka wieloosobowa polega na rywalizowaniu z innymi graczami i walczeniu o jak najwyższe miejsce w rankingu globalnym. Co ciekawe, możemy zdecydować się na jazdę własnym samochodem bądź też wybrać pojedynek dwóch identycznych aut, gdzie liczą się przede wszystkim umiejętności, a nie grubość wirtualnego portfela.

drag1

Oprawa audiowizualna gry Drag Racing nie może równać się z tymi, z jakimi mamy do czynienia w hitach pokroju Need for Speed. Apka prezentuje się jednak całkiem dobrze i daje naprawdę sporo frajdy. Jeżeli więc lubicie samochodówki, na pewno powinniście ją pobrać na swojego smartfona.


logo-app
Drag Racing
Creative Mobile
0   
qrcode-app