Dowcipy XXL – porządna dawka dobrego humoru

0
3059

Poniedziałek jest bez wątpienia najbardziej znienawidzonym dniem przez większość ludzi. Aby poprawić Wam nieco humory w ten ponury dla dzień rozpoczynający cykl siedmiu długich dób, przygotowaliśmy wpis o aplikacji, która ma na celu… rozweselanie swoich użytkowników. Mowa tu, oczywiście, o programie Dowcipy XXL.

Aplikacja Dowcipy XXL jest zbiorem kawałów o różnej tematyce. Jeżeli nie śmieszą Was skecze słabych, polskich kabaretów, a na „komediach” w kinie nie mieliście okazji uśmiać się od dawien dawna, z pewnością będziecie zadowoleni z tego, co opisywany program oferuje swoim użytkownikom.

dowcip1

Autorzy Dowcipy XXL twierdzą, że ich dzieło zawiera ponad 16 tysięcy śmiesznych tekstów. Ciężko jest zweryfikować wiarygodność tej informacji. Wiem jednak na pewno, iż apka zawiera dużo więcej kawałów, niż inne tego typu produkty mobilne. Dla mnie posiadanie tak dużej ilości dowcipów w jednym miejscu jest naprawdę świetnym rozwiązaniem. Nie mam bowiem zamiaru ciągle szperać w internecie w poszukiwaniu czegoś, z czego w końcu będę mógł się pośmiać. Szczególnie, że dostęp do sieci nie zawsze jest możliwy, a Dowcipy XXL działają całkowicie offline, co jest ogromną zaletą.

Program nie prezentuje się rewelacyjnie. Mówiąc wprost, prezentuje się bardzo przeciętnie. Na szczęście, swoje zewnętrzne wady skutecznie maskuje wewnętrznymi, czyli treścią podzieloną na wiele kategorii takich jak: dowcipy o blondynkach, mężach, zakonnicach, politykach, Jasiu i tym podobnych.dowcip

Poza samym czytaniem kawałów aplikacja daje nam możliwość tworzenia zbioru naszych własnych ulubionych tekstów oraz pozwala na udostępnienie wybranych materiałów naszym znajomym z portali społecznościowych i nie tylko. Czy wszystkie wymienione przeze mnie główne cechy sprawią, że zajrzycie do Google Play i pobierzecie Dowcipy XXL? Tego nie wiem. Myślę jednak, że lepszej polskojęzycznej aplikacji tego typu w sklepie dla Androidowców nie znajdziecie. 


logo-app
Dowcipy XXL
andrevus.net
0   
qrcode-app