Don’t Be Squared – takiej platformówki nam brakowało!

0
984

Don’t Be Squared to fantastyczna platformówka, w której musimy wykazać się sprytem, szybkością i dokładnością. Naszym celem jest bowiem prowadzenie bohatera po przeróżnych planszach, rysując na ekranie trasę, którą ten ma pokonać. Bądźcie pewni, że nie pożałujecie posiadania Don’t Be Squared na swoich urządzeniach.

 

W grze poruszamy się stworkiem o bliżej nieokreślonym gatunku. Jest to istota posiadająca umiejętność niezwykłego przyspieszania, likwidowania wrogów i skakania z dużych wysokości.

Naszą umiejętnością jest rysowanie chmurek w powietrzu, po których stworek jest w stanie się przemieszczać, chcąc na przykład zapolować na jakiegoś rywala, czy zgarnąć złoty pieniążek.

Jak zapewne się domyślacie, wszystkie pieniądze przydają się do ulepszanie bohatera, a tym samym do podnoszenia jego kwalifikacji.

Lubicie gry z dobrą grafiką? Świetnie się składa, bo w Don’t Be Squared nie znajdziecie pikseli (które przecież również bywają wykonane fenomenalnie!). Płynna zabawa trwa prawie wiecznie. Ogranicza nas tylko własna wyobraźnia i ewentualnie ograniczenia finansowe.

W apce znalazło się miejsce na mikropłatności, ale z całą pewnością nie trzeba z nich korzystać, by dobrze się bawić. To taki dodatek dla tych, którzy mają ochotę na więcej, a pieniążki ich świerzbią w ręce 🙂

Pobierajcie więc i bawcie się w najlepsze. Nie zapomnijcie zdać relacji ze swoich poczynań!