Bukmacher
Bukmacherhttps://androidweb.pl
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie.

Mówi się, iż praktycznie każda osoba zna się na dyscyplinach sportowych, ale wyłącznie nieliczni będą w stanie w dłuższej perspektywie być na plus w starciu z internetowymi bukmacherami. Najlepszym dowodem na poparcie tejże tezy będzie fakt, iż nowe przedsiębiorstwa bukmacherskie rosną niczym grzyby po przysłowiowym deszczu i praktycznie każde z nich wykazuje duże zyski, działając na dosyć trudnym rynku. Ciągle nie brak jest jednakże ludzi, którzy starają się podejmować niezbyt równa walkę z bukmacherami w nadziei na wychodzenie na chociażby niewielki plus. 

jak dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie
Dobry typer – jak obstawiać żeby wygrywać mnóstwo kasy?

Większość spośród bukmacherskich graczy, to rekreacyjni typerzy, którzy lubią oglądanie meczów i przy okazji tych znaczących, obstawiają zakłady na poczet wielkich spotkań, które dawać mogą motywację dodatkową do kibicowania wybranej drużynie. Bez względu jednakże na to, czy bukmacherkę traktujemy jako rozrywkę, sposób na życie czy też hobby, jazdy z nas lubi na pewno wygrywać i chce przechytrzyć wybranego buka. Nigdy nie będzie to proste, gdyż ludzie zajmujący się wystawianiem kursów, są osobami doświadczonymi, zwykle mającymi większą wiedzę aniżeli gracze, a przede wszystkim nie kierującymi się swoimi emocjami, zaś tylko faktami.

Odpowiednia strategia oraz zdolności analityczne

Każdy z doświadczonych graczy, rozpoczynał obstawianie, nie mając aż tak sporej wiedzy odnośnie hazardu, liczby opcji do możliwego obstawiania czy też najistotniejszych błędów, które popełniać mogą klienci firm bukmacherskich ku uciesze mających na tym zarobek przedsiębiorstw. 

Nierzadko konieczne będzie nawet parę miesięcy celem wypracowania właściwej strategii przynoszącej zyski w niedługim czasie, zaś później pozostaje obserwowanie tego czy wybrana taktyka jest odpowiednia na dłuższą metę. To, czym dysponować będzie każda osoba aspirująca do bycia dobrym typerem na początku, to głównie sport zakres wiedzy sportowej, jak również analityczne zdolności. 

Darmowe 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

O ile ciężko nam będzie wyobrazić sobie, aby możliwie było dobre typowanie meczów piłkarskich bez właściwej wiedzy, o tyle o wiele bardziej istotne, będą analityczne zdolności umożliwiające wychwytywanie błędów, które nie są dostrzegane przez każdego. Gdyby wszystko dla wszystkich pozostawało oczywiste, firmy bukmacherskie obniżałyby automatycznie kursy na poczet danych opcji i nikt nie miałby szansy na zarobienie na tym. Tymczasem w wypadku tak zwanych typów masowych nierzadko bywa tak, iż wiele osób podlega presji tłumu, zaś jednostki będą w stanie dostrzegać, iż w wybranym typie będzie coś nie tak i ominąć wybrane spotkanie albo zagrać na odwrót. 

Żebyśmy jednakże zyskali szansę na zauważenie błędu, musimy zebrać możliwie jak największą wiedzę o wybranym spotkaniu i skupiać się tylko na konkretnym dobieraniu informacji o spotkaniach. Jeżeli myślimy, iż typ, który chcemy zagrać jest pewniakiem, musimy się zastanowić głównie nad słabymi jego strunami, nad tym jakie argumenty przemawiać mogą za tym, iż może on nam nie wejść. Niestety większość spośród obstawiających osób, nie będzie w stanie podejść do analizowania typów w taki sposób obstawiając pewniaki i nierzadko kończy się to dla nich bardzo źle. Aby odpowiednio obstawiać wydarzenia, trzeba zatem czasem pójść pod prąd, dostrzec szczegóły, które nierzadko mogą uniknąć analizie innych osób, do których także trzeba zawsze podejść krytycznie. 

Konsekwencja w działaniu i zimna głowa

Osobom, które dopiero co zaczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, nierzadko wydaje się, iż sam fakt obstawiania w miejscu zamieszkania, gdzie ma się wiele czasu na analizę wybranego spotkania pod wieloma względami, daje nam sporą przewagę, za sprawą której możemy wygrywać. W końcu jednakże czas na poczet analizowania typów dobiega końca i należy podejmować decyzje, nierzadko okazuje się, iż są one błędne, gdyż spotkanie zmierza w zupełnie innym kierunku, aniżeli się mogło wydawać. Wówczas przydatna będzie zimna głowa, za sprawą której gracz nie wpadnie w ciągłe granie zakładów po zakładach wyłącznie po to, żeby móc się odkuć, nierzadko obstawiając wydarzenia, których nawet nie zdążył dobrze przeanalizować. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nieposiadanie zimnej głowy, może przyczyniać się do popadnięcia w nałóg, w chwili bowiem kiedy typer nie będzie w stanie domówić sobie następnego zakładu, trudno będzie mówić o rozważnej, poważnej grze, która ma za zadanie przynosić dodatkowe środki, gra zmieni się w obsesję, która może nas dużo kosztować. Odpowiednią opcją po odniesieniu porażki, będzie odpoczęcie od gry minimum dobę, a nierzadko dobra będzie jeszcze dłuższa przerwa celem ochłonięcia. W tymże czasie, warto będzie pomyśleć, co mogło pójść nie tak podczas analizowania wcześniejszych spotkań, gdyż wyciąganie odpowiednich wniosków z naszych przegranych stanowi podstawową umiejętność dobrze działającego obstawiającego. 

Jeśli chodzi o robienie sobie dłuższej przerwy po porażce, warto mieć na uwadze żelazną zasadę każdego odpowiedniego gracza, czyli bycia konsekwentnym, nie tylko jeżeli chodzi o podchodzenie do gry, ale i zrobienie wcześniejszego planu działania. Posiadający doświadczenie gracze, muszą być niewątpliwie na tyle elastycznymi osobami, żeby móc zareagować na to, co będzie się działo dookoła spotkań (albo w samych meczach jeżeli bierzemy pod uwagę granie live), ale jeżeli bierzemy pod uwagę strategię dla wybranej gry, musimy ją bezwzględnie wyegzekwować, opierając się przy tym myślom na temat jej zmiany, nie tylko w czasie dobrych dla nas serii, ale też tych gorszych. 

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Bukmacherzy działający legalnie na terenie Polski

Jest wielu bukmacherów, którzy działają w pełni legalnie na terenie Polski. Poniżej prezentujemy kilku spośród nich. 

STS

To największy spośród polskich bukmacherów. Dla nowych graczy, ma do zaoferowania pakiet 3 różnych powitalnych bonusów o wartości łącznej 1460 złotych. Będzie to: freebet (zakład darmowy) o wysokości 29 złotych (z kodem BETONLINE), cashback (zakład bez żadnego ryzyka) na poziomie 231 złotych, jak i bonus od depozyty (pierwszej spośród wpłat na konto) na poziomie 1200 złotych. Promocja ta tyczy się tych osób, które dokonają rejestracji w STS z odpowiednim promocyjnym kodem (BETONLINE) na stronie bukmachera www.STS.pl

Fortuna

W Fortunie zupełnie nowi gracze, mogą otrzymać 3 startowe bonusy, które warte są łącznie 2230 złotych. Powitalny pakiet złożony jest z zakładu darmowego (freebet) na poziomie 20 złotych, zakładu bez żadnego ryzyka (cashback) na poziomie 210 złotych, jak i bonusu od depozyty (pierwszej spośród wpłat na konto) na poziomie 2000 złotych. 

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Betfan

Betfan dla dopiero co rejestrujących się typerów, ma promocje o wartości 1600 złotych. Operator ten oferuje zakłady bez żadnego ryzyka (tak zwany cashback) na poziomie 600 złotych, jak i bonus od wniesionego depozytu na poziomie 1000 złotych. Opisane tutaj oferty, działać będą wyłącznie z odpowiednim promocyjnym kodem (kod: BETONLINE). 

Betclic 

Bukmacher Betclic, pochwalić się może najwyższym możliwym zakładem bez żadnego ryzyka na rynku działających legalnie buków – 550 złotych z odpowiednim promocyjnym kodem (kod: KOD550). Wymieniony cashback, jest flagowym produktem z powitalnej oferty Betclica. 

5 / 5. Ocen: 5

- Polskie gry karciane w Betgames STS -

spot_img

Dobry typer – jak obstawiać żeby wygrywać mnóstwo kasy?

spot_img