Diversion – w przydużych butach też można biegać!

0
591

Nie mam bladego pojęcia, skąd kojarzę robota z produkcji Diversion. Naprawdę. I za żadne skarby nie mogę sobie przypomnieć. Jeżeli mi powiecie, będę wdzięczny. W zamian – na zachętę – opowiem Wam co nieco o wspomnianej produkcji, dzięki czemu będziecie wkrótce mogli poszaleć na prawie trzystu trójwymiarowych poziomach z rozmaitymi przeszkodami i mnóstwem diamentów!

Bohaterem Diversion jest nie tylko robot. Na samym początku biegamy panią w wyjątkowo dużych butach, ale z czasem kupować sobie możemy nowe postaci. No i teraz najlepsze – takowych „dodatków” mamy tutaj ponad 700. Wynik naprawdę robi wrażenie, szczególnie, że mobilni biegacze są naprawdę różni, a ich kolekcjonowanie sprawia mnóstwo przyjemności!

diver

 W kilku rozdziałach czekają na nas wyzwania polegające na skakaniu po platformach, unikaniu niebezpiecznych przedmiotów oraz zbieraniu błyskotek. Walutą są tutaj fioletowe gemy. To, ile ich zbierzemy zależy tylko i wyłącznie od naszych starań. Podobnie ma się sprawa z gwiazdkami. W jednym poziomie można zdobyć maksymalnie trzy. Jeśli Wam się to uda, zdecydowanie będziecie mogli powiedzieć, że ukończyliście daną planszę w najlepszy z możliwych sposobów.

Diversion nie liczy się czas, ale trzeba przyznać, że tak naprawdę duża część leveli jest dosyć wymagająca i nawet bez pospiechu dotarcie do mety nie jest przysłowiową bułką z masłem. Na szczęście, nie ma utrudnień w sterowaniu – dotykamy ekranu, by podskoczyć i tak naprawdę na tym koniec.

Runnery przyzwyczaiły nas do tego, że można w nie grać bez końca. Chociaż Diversion podzielono na plansze, jest też tutaj tryb Endless. Co prawa, nie jest dostępny od razu, ale to przecież też nie problem. Nie ma bowiem w grze żadnych limitów żyć, a to oznacza, że możemy grać tak długo, jak tylko nam się to podoba.

Jeszcze jedna rzecz powinna Was mobilizować do odpalania Diversion każdego dnia. Mowa tu o dziennych limitach w postaci dodatkowych bohaterów i środków płatności. Góry skarbów za darmo spodziewać się nie można, ale lepsza taka nagroda niż żadna.