Diner Dynasty – tapiesz, tapiesz, a ślinka i tak nie cieknie!

0
798

Gry o jedzeniu zazwyczaj przyprawiają nas o nieziemski apetyt. Mamy przez nie ochotę zjeść całą pizzę, niezdrowe ciasto albo wybrać się do ulubionego fast foodu. Niestety, również i w tej kwestii zdarzają się wyjątki. Ten, kto nie wierzy, koniecznie powinien sprawdzić grę Diner Dynasty.

Bez względu na to, ile razy pobieraliście gry o jedzeniu na swojego smartfona, prawdopodobnie kojarzycie je przede wszystkim ze strategiami, gdzie zajmujemy się wirtualną restauracją. W Diner Dynasty jest podobnie i też chodzi o zarabianie pieniędzy poprzez serwowanie różnych dań. Problem w tym, że zostało to wszystko ujęte w bardzo nudny sposób. Nie, nie tylko nudny, ale też monotonny i niekiedy powodujący długotrwałe ziewanie. Serio!

dynasty

Diner Dynasty nie można zobaczyć knajpki, jaką przychodzi nam prowadzić. Jedyne, czym się zajmujemy to kupowanie, a raczej zamawianie, dań dla klientów. Zaczynamy od podstawowych śniadań, później mamy też zupy, sałatki, burgery, pizze i tak dalej, i tak dalej. Im droższy zakup, tym większe zyski w przyszłości, ale to przecież w grach żadna nowość i trudno, by było inaczej.

Wszystkie posiadane przez nas posiłki możemy modyfikować. Inwestujemy w nie ciężko zarobione dolary, tak aby z czasem mieć ich jeszcze więcej. Szkoda, że tak naprawdę to wszystko. Diner Dynasty oferuje co najwyżej koło fortuny, w którym możemy powiększyć konto w banku. Dla mnie to zdecydowanie za mało, bym usiadł i z przyjemnością spędzał ze smartfonem długie godziny.

dynasty1

Autorzy Diner Dynasty bez dwóch zdań poszli na łatwiznę. Wiedzieli, że takich „strategicznych” tap-tapów jest w Google Play całkiem sporo i niektóre z nich odniosły spore sukcesy. Wpadli więc na pomysł, by zazwyczaj występujące w nich biznesy zamienić na jedzenie. Pomysł może i najgorszy nie jest, ale już wykonanie – tak. Zresztą, wszystko i tak zawsze weryfikuje praktyka, a ta jest w tym przypadku bezlitosna dla pomysłodawców opisywanej produkcji.

Nie będę zachęcał Was do pobrania Diner Dynasty. Jeżeli chcecie, możecie ją wypróbować i przekonać się, czy miałem rację, krytykując ją niemal na każdym kroku. Żeby później tylko nie było na mnie, że straciliście cenne minuty Waszego życia!