Days Left Widget – odliczanie na tapecie

0
1051

Jeżeli często zdarza Wam odliczać dni do ważnych dla Was wydarzeń, na pewno wyposażyliście się już w specjalny gadżet pulpitu na komputerze. Gdybyście jednak chcieli mieć tego typu narzędzie również na swoim androidowym smartfonie bądź tablecie – zainteresujcie się apką o nazwie Days Left Widget.

Days Left Widget to ciekawe narzędzie, które pozwala nam zamieszczać na tapecie w smartfonie kolorowe informacje na temat tego, ile dni pozostało do wybranego przez nas wydarzenia. Wbrew pozorom, funkcje opisywanej apki przydają się bardzo często. Szczególnie docenia się je w momencie, gdy czekamy na spotkanie z bliską nam osobą, planujemy ślub za kilka miesięcy czy po prostu zależy nam na sprawdzeniu, za ile dni upragniony weekend.

days1

Days Left Widget – mimo że jest dość prostym narzędziem – oferuje całkiem sporo możliwości. Możemy dzięki niemu tworzyć nielimitowaną liczbę widżetów na tapecie, z których każdy będzie wskazywał liczbę dni do konkretnego wydarzenia.

Wygląd gadżetów pulpitu jest różny. Możemy zdecydować się na duży, który będzie wskazywał nam nie tylko liczbę dni, lecz także wyświetli wybrany przez nas obrazek i poda informację, do czego właściwie odlicza. Jeśli miejsca na ekranie zbyt wiele nie mamy, na pewno ucieszy nas minimalistyczny gadżet w kształcie kartki z kalendarza.

days2

Jeśli chodzi o wspomniane przeze mnie obrazki, w Days Left Widget dostępne są przede wszystkim emotikonki oraz kilka podstawowych symboli, takich jak serduszka, prezenty i tym podobne. Kolejnym upiększaczem dostępnym w apce jest zbiór kolorowych kartek, dzięki któremu na pulpicie każdy widżet może wyglądać nieco inaczej.

Days Left Widget to przydatne narzędzie. Niestety, ma jedną, lecz dość istotną, wadę: pozwala odliczać jedynie do konkretnego dnia. Nie ma więc możliwość sprawdzania pozostałego czasu z dokładnością co do minuty czy chociażby godziny.


logo-app
Days Left Widget
leihwelt.com
0   
qrcode-app