Cursor The Virus Hunter – najbardziej komputerowa gierka, w jaką zagracie!

0
688

Cursor The Virus Hunter zwalczamy wirusy, które zainfekowały komputer. Dla niektórych to chleb powszedni, dla innych czarna magia. Na szczęście, w tym przypadku typowo informatyczne (wręcz hackerskie) umiejętności nie są niezbędne do osiągania sukcesu!

Produkcja studia Cogoo to zdecydowanie najbardziej komputerowa produkcja, w jaką przyszło mi kiedykolwiek zagrać. Można powiedzieć, że to tak naprawdę symulator komputera wyposażony w wyrazistą pikselozę i szybką rozgrywkę. Jest pomysł, jest frajda. W tym przypadku ta maksyma sprawdza się doskonale i w co najmniej stu procentach!

Gracz w Cursor The Virus Hunter kieruje kursorem myszki. Kiedy dotyka ekranu, „bohater” porusza się ku górze, a kiedy puszcza – spada w dół. Celem jest łapanie wirusów oraz bugów. Te drugie infekują niemal każdy zakamarek PC-a, tak więc ich schwytanie nie należy do najtrudniejszych zadań. Oczywiście, zarówno za zniszczenie mniejszej, jak i większej „zwierzyny” przyznawane są punkty, a nie, przepraszam… bajty.

Nie tylko możemy w trakcie gry odblokowywać nowe wskaźniki. Twórcy Cursor The Virus Hunter przygotowali się też jeśli chodzi o wirusy. Nie wiem, ile dokładnie ich jest, ale ich odkrywanie i eliminowanie daje naprawdę dużo satysfakcji. Szczególnie, że każdy przypadek możemy sobie później obejrzeć w specjalnym folderze. Tak, tu nie ma zakładek – są foldery, ikonki, a nawet charakterystyczny dolny pasek Start.

Prawdziwy nerd prawdopodobnie i tak pobierze Cursor The Virus Hunter. Jeżeli jednak nadal ktoś z Was się waha, musi wiedzieć, że nie ma tu żadnych mikropłatności, a tym bardziej serduszek uniemożliwiających swobodną zabawę. Zabrzmi to może głupio, ale ja osobiście nie dostrzegłem w tym przypadku żadnego, NAWET NAJMNIEJSZEGO, minusa. Niektórzy narzekają na sterowanie, ale jest ono proste. Trzeba tylko się do niego przyzwyczaić.

Cóż, chyba nie ma sensu przedłużać. Cursor The Virus Hunter znajdziecie w Google Play w dziale z darmowymi produkcjami. Jeżeli lubicie komputerowe klimaty, piksele i tak dalej, i tak dalej – dzięki tej gierce traficie do raju! 🙂