Couple – bądź w kontakcie z drugą połówką

1
838

W dzisiejszych czasach raczej mało jest osób, które zadowolone są z tego, ile czasu spędzają ze swoją drugą połówką. Na szczęście ja nie mam tego typu problemu. Gdybym jednak miał, bez dwóch zdań skorzystałbym z aplikacji mobilnej o nazwie Couple, która powinna przydać się nie tylko tym, co z najbliższą osobą widzą się raz na kilka dni.

Gdybym miał najkrócej jak się da określić czym w zasadzie jest Couple, napisałbym, że jest to swego rodzaju portal społecznościowy dla minimalnie i maksymalnie dwóch osób. Niestety, autorzy apki nie dali nam możliwości utworzenia kanału, który pozwalałby nam na kontakt nie tylko z żoną, lecz także dziećmi. Myślę, że wielu z Was  taka funkcja bardzo by się przydała.

cuple1

Po instalacji programu przychodzi nam założyć konto. Kiedy już to zrobimy, musimy zaprosić do nas drugą połówkę. W tym celu podajemy po prostu w odpowiednim miejscu jej e-maila. Jeżeli się zgodzi, możemy korzystać z wszystkiego, co program oferuje. Jeżeli nie – cóż, może warto poważnie porozmawiać? 😉

Na ekranie głównym Couple wyświetla się czat. Tutaj możemy wysyłać najbliższej nam osobie różnego rodzaju wiadomości. Co najważniejsze, nie tylko tekstowe.  Apka pozwala na wysyłanie zdjęcia, głosu, rysunku, a nawet krótkiego filmiku. Oczywiście, nie zabrakło też różnych emotikonek, które przydają się, gdy ciężko jest nam wyrazić coś słowami.

cuple

Dla podejrzliwych, zazdrosnych partnerów przygotowano opcję udostępniania lokalizacji. Za pomocą jednego przycisku możemy pokazać naszej drugiej połowie, gdzie aktualnie się znajdujemy. Jakie zastosowanie może mieć ta funkcja? Myślę, że każdy z Was będzie w stanie znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Podczas korzystania z Couple możemy wspólnie z naszą miłością narysować obrazek. Wszystkie nasze dzieła, wysłane zdjęcia i filmiki zapisywane są w specjalnej zakładce „Wspomnienia”, do której wrócić można w dowolnym momencie.

Dla zorganizowanych par czy też małżeństw przygotowano w apce wirtualne listy. Tutaj także mamy pełną dowolność jeśli chodzi o wykorzystanie. Możemy tę opcję potraktować jako narzędzie do tworzenia list zakupów albo też wyznaczania obowiązków/celów na dany dzień czy miesiąc.

Aha, panowie, w Couple dostępny jest kalendarz. Wbrew pozorom, może on okazać się dla Was najważniejszy. To on przypomni Wam, kiedy luba ma urodziny albo jakiego dnia obchodzicie rocznicę.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here