Cooking Craze – stań się Masterchefem we własnej knajpie

0
1173

Przepadam za grami, do których nie muszę się przekonywać przez wiele godzin. Do tej kategorii należy właśnie Cooking Craze – strategia, w której naszą misją jest tworzenie jedzenia dla zgłodniałych gości. Po spędzeniu w niej 5 minut wiedziałam, że zostanę na dużo dłużej.

Apka prezentuje się przeciętnie. W żaden sposób nie wyróżnia się graficznie, lecz poprzez to, świetnie wpisuje się w gusta miłośników mobilnych produkcji, którzy niekoniecznie miłują się w zaawansowanych rozwiązaniach.

Gracze mają przed sobą wiele poziomów, w których mogą ulepszać kuchenne sprzęty i produkty w taki sposób, by zmniejszyć czas oczekiwania i obniżać poziom złości klientów.

Każdy poziom zawiera pewien pułap punktowy, który musimy osiągnąć, by awansować dalej. Wysilanie się popłaca, bowiem z upływem czasu nie tylko nabieramy wprawy, ale korzystamy z coraz to nowych przedmiotów i produktów. O nudzie więc nie może być mowy, szczególnie że zdarza się, że jesteśmy dopingowani zegarem odmierzającym określoną ilość sekund do ukończenia zabawy.

Nie dotarłam do momentu, w którym potrzebowałabym skorzystać z mikropłatności. Uznaję to za duży plus, bo w ostatnich czasach twórcy gier przechodzą samych siebie w kombinacjach jak tu naciągnąć graczy na złotówki 🙂

Pobierz w Google Play.