Color Switch – prosta rozgrywka, w której zakochały się miliony!

0
1198

Color Switch jest w ostatnim czasie jedną z najchętniej pobieranych gier w Google Play. Na czym polega fenomen tej produkcji? Dostępna w niej rozgrywka jest wyjątkowo prosta, pomysłowa, a jednocześnie nie daje nam spać po nocach, bo ciągle mamy ochotę pobić wyśrubowany rekord!

Jak zareagujecie na wiadomość, że w Color Switch wszystko, co jest oferowane to podskakiwanie jednokolorową piłeczką, kwadracikiem czy trójkątem? Będziecie zdziwieni? W sumie nie ma się co dziwić, bo jest to raczej dość dziwne, biorąc pod uwagę, że mówimy o androidowym hicie, a nie jakimś przeciętnym tytule.

swtich1

Nie znajdziecie w Color Switch kilku etapów do ukończenia. Każdy jest taki sam, ale chociaż wygląda identycznie, różni się częstotliwością występowania poszczególnych przeszkód. Wszystko generowane jest losowo, dzięki czemu nigdy nie wiemy, czego możemy się za chwilę spodziewać. Oczywiście, jest to duże utrudnienie, ale z pewnością nie można nazwać go wadą.

Kiedy tapiemy w ekran, kierowany przez nas punkcik leci do góry. Aby przejść konkretną przeszkadzajkę, musimy wtopić się w jej element, który jest w takim samym kolorze, jak nasz „bohater”. Niestety, to nie my decydujemy o tym, czy będzie u nas mile widziany kolor czerwony czy niebieski. Wszystko ustalają kilkukolorowe kropki, które zbieramy w trakcie rozgrywki.

color

Jak to zwykle bywa w grach, poziom trudności wzrasta w Color Switch wraz z naszym postępem. Początkowo musimy radzić sobie jedynie z trójkątami czy okręgami, lecz później zaczynają pojawiać się też figury ściśle do siebie przylegające. Ich przechytrzenie nie jest już tak banalne i wymaga od nas nie lada mistrzowskiej precyzji oraz refleksu.

Autorzy Color Switch nie zostawili nas z jedynie z suchą rozgrywką. Udostępnili też sporą liczbę dodatków do odblokowania oraz tabelę wyników czy system osiągnięć. Nie są to jakieś wyjątkowe urozmaicenia, ale patrząc na to, ile razy pobrano już opisywaną grę, można przypuszczać, że ludziom do szczęścia w zupełności to wystarcza!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here