Close Line oferuje nowy wymiar zabawy, łącząc w sobie grę zręcznościową z elementami iście matematycznymi. 

Matematyczny aspekt Close Line obejmuje konieczność dość precyzyjnego wyliczenia materiału, potrzebnego na obudowanie pojawiającego się na ekranie obiektu. Brzmi zagmatwanie?

Jedyną zmienną w dość monotonnym tle aplikacji, jest figura geometryczna, jaka pojawia się w centralnej części wyświetlacza. To właśnie ten element wymaga od gracza ,,ubrania”, czyli zbudowania tak długiej linii, która – zaginając się w każdym kącie – zamyka zewnętrzny obrys figury.

Linie przerywane wyznaczają miejsca, które są punktowane. Innymi słowy – co najmniej do nich musi dotrzeć linia, by aplikacja zaliczyła nam obiekt na jedną, dwie, bądź trzy gwiazdki.

W zależności od tego, jak dokładnie uda nam się otulić dany obiekt, otrzymujemy odpowiednie wynagrodzenie. Zarobione w ten sposób monety, możemy wykorzystać w sklepie dla gracza. Jedynym wydatkiem, jaki możemy poczynić w ramach sklepu Close Line, są różne kolory tła. Animowane plansze dostępne są w wielu – często bardzo neonowych – kolorach, umożliwiając dopasowanie szaty graficznej do własnych preferencji.

Close Line to aplikacja, oferująca naprawdę doskonałą zabawę tym, którzy nie są na bakier z cierpliwością. Brak zapisu i podziału na levele sprawia, że popełnienie jednego błędu zamyka drogę do mnożenia swoich punktów. Nie wszystkim będzie się to, niestety, podobać.