Clean Master – androidowy odkurzacz śmieci

0
2857

Smartfony z Androidem często płatają swoim użytkownikom figle.  Wszystkiemu winne są zalegające w urządzeniach śmieci w postaci plików pamięci podręcznej i niepotrzebnie działających w tle programów. Jeżeli chcecie, by Wasz telefon działał sprawniej i szybciej – bez dwóch zdań powinniście zaopatrzyć się w darmowe narzędzie o nazwie Clean Master.

Clean Master pozwala nam w bardzo szybki i prosty sposób usuwać wszystkie e-śmieci, jakie zalegają na naszym smartfonie bądź tablecie. Kiedy zauważymy, że z naszym urządzeniem dzieje się coś niedobrego, wystarczy, że uruchomimy opisywany program, a nasz problem zakończy się w dosłownie kilka sekund. Oczywiście, im częściej będziemy robili porządki w naszym sprzęcie, tym lepiej dla niego, a tym samym mniej nerwowych sytuacji dla nas.

clean2

Aplikacja posiada kilka opcji czyszczących. Jedną z nich jest niszczyciel zadań, który pozwala nam usunąć dane zalegające w pamięci podręcznej, wpływające negatywnie na wydajność systemu. Oczywiście, w programie znalazło się też miejsce dla opcji umożliwiającej zwalnianie miejsca w pamięci RAM. Funkcja ta powinna przydać się z pewnością przede wszystkim posiadaczom niskobudżetowców, choć i high-enderzy będą z pewnością od czasu do czasu z niej korzystać.

Clean Master stara się chronić prywatność swoich użytkowników, dlatego oferuje również proste w użyciu narzędzie, dzięki któremu wyczyszczona zostaje historia aktywności w wybranych przez nas przeglądarkach internetowych wraz z wyszukiwanymi przez nas w wyszukiwarce frazami.

clean

Jeśli któregoś dnia przyjdzie Wam ochota na wyczyszczenie smartfonu bądź tabletu z niepotrzebnych Wam aplikacji, Clean Master pomoże Wam także i w takiej sytuacji. Co bardzo ważne, program pozwoli Wam albo całkowicie usunąć wybrane pliki, albo przenieść je na kartę pamięci.

Dlaczego warto mieć w swoim urządzeniu Clean Master? Dwa proste powody – działa lepiej, niż płatne narzędzia tego typu, a do tego sprawia, że nasz sprzęt działa wyraźnie dużo szybciej.


logo-app
Clean Master Phone Boost
Cheetah Mobile
0   
qrcode-app