Chameleon Run – auto-runner w kolorze

0
750

Chameleon Run to gra zręcznościowa, która oferuje zabawę na tak fantastycznym poziomie, że ciężko było mi się od niej oderwać. Uprzedzam więc uczciwie jeszcze przed pobraniem: ta aplikacja uzależnia!

Od pierwszych chwil zupełnie bezwiednie oddajemy się tutorialowi, który sprytnie przeprowadza nas przez wszystkie problematyczne elementy zabawy. Dowiadujemy się, że główny bohater jest w stanie zmieniać kolory swojego ciała, dopasowując się tym do platformy, aby móc spokojnie po niej przebiec.

Po drodze do zebrania są błyskotki i specjalne, płonące bloczki. Na końcu zawsze znajdujemy portal, który przenosi nas do następnego levelu.

Każdy poziom możemy zakończyć z trzema osiągnięciami: zgarnięciem wszystkich fantów, znalezieniem każdego bloczka, oraz przejścia całości bez zmiany koloru. Ostatnia rzecz nie jest prosta, bo wymaga od nas nie tylko dobrej znajomości skoków, ale przede wszystkim wyczucia odpowiedniego momentu do zastosowania pojedynczego, bądź podwójnego wyskoku (czasem nawet w trakcie spadania).

Co tu dużo mówić – gra jest doskonała w każdym calu. Chciałabym się do czegoś doczepić, ale niestety – nie tym razem 🙂